(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

המהומה בדרבי החיפאי ממשיכה גם אחרי המשחק. אחרי העימות על הדשא והראיון התוקפני של גל אראל שכינה את מנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דוב, "אחרון הפרחחים", המנכ"ל נתן את גרסתו לאירועים.

"מיד בסיום המשחק הבחנתי בשחקני הספסל של הפועל, שישבו ביציע, מנהלים דין ודברים ומאיימים על שחקני מכבי שהיו על כר הדשא", הוא אמר. "מיד לאחר מכן הם ירדו אל כר הדשא, כולל גל אראל, ונכנסו במטרה לתקוף באלימות את שחקנינו. כפי שרואים בבירור בסירטון, ניסיתי להתערב ולמנוע את התקיפה ותוך כדי הופלתי על ידי אלון תורג’מן והגבתי".

"לאורך כל הירידה מכר הדשא ועד חדרי ההלבשה, ניסיתי להפריד ככל יכולתי את המהומה שהתפתחה במנהרה", הוסיף בן דב. "אני מצר על כל אלימות ואירועים שאינם ספורטיביים. הניסיון להראות תמונה אחרת אינה נכונה ואשקול צעדים משפטיים נגד כל מי שמנסה לצייר תמונה שונה".

"ניסיתי להפריד. היה מה שהיה, הכי חשוב שניצחנו את המשחק וזה מה שהכי חשוב כרגע", הוסיף נטע לביא,  "אני לא מדבר על אף שחקן בטח לא על היריבה, הם התחילו את המכות. הכדורגל הישראלי לא צריך את התמונות האלו אבל זה קרה. הם השתוללו בדרבי הקודם, וגם הפעם הם אלו שהתחילו את המכות", לביא סיכם, "שחקני הפועל חיפה יכולים לבוא בטענות רק לעצמם".

במכבי חיפה הגיבו לאירועים: "בן דב ירד להפריד. שחקן שמתנהג כאחרון האוהדים ראוי ולא ילין. ניצחנו, חגגנו והותקפנו".