(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

יממה סוערת עברה על סקציה נס ציונה. המאמן שסיים את דרכו, עמיר תורג'מן, הגיע לאימון הקבוצה כדי להיפרד מהשחקנים: "חבל לי שכך זה קרה. אני מאמין בכם ומאחל לכם בהצלחה". את האימון העביר ארז בלפר, שזוכה לאמון מלא מהנהלת הכתומים, אך נראה כי הוא לא ימשיך בתפקיד לאחר המשחק נגד הפועל באר שבע ביום ראשון.

נס ציונה צירפה שלושה שחקנים ממש בסמוך לסגירת החלון. יחמיר היקה הגיע ממכבי נתניה ודור כוכב מבני יהודה, ושניהם יערכו אימון בכורה ויהיו בסגל למשחק נגד ב"ש. כמו כן, בסמוך לתום מועד חלון ההעברות הגיע השחרור הבינלאומי של החלוץ היהודי-ארגנטינאי, אייל שטרכמן, שנבחן בימים האחרונים. יש לציין שהמנכ"ל רונן זייגרמן עבד מסביב לשעון כדי להביא חיזוק.

בנס ציונה הגיעו להסכם עם אופיר מזרחי בנוגע להתרת חוזהו ואחד המשתכרים הגבוהים בקבוצה חתם בהפועל חיפה. אילון ירושלמי חתם בהפועל אום אל פאחם. במסגרת השינויים, במועדון הקפיאו את המגן רומריק אטו כדי לזכות במענק מהמנהלת. בנוסף, הקשר שי אליאס, שנפצע בהפסד למ.ס. אשדוד, צפוי להיעדר ביום ראשון. רז שטיין צפוי לשוב להרכב.

בנושא אחר, סקציה תגייס כספים באמצעות קמפיין "מימון המונים" לטובת קידום וטיפוח מחלקת הנוער. היעד שנקבע הוא 150,000 ש"ח וזאת במטרה לטפח ולהשביח את דור העתיד. מחלקת הנוער של המועדון מונה כ-450 ילדים בקבוצות הליגה ובית הספר לכדורגל. בנס ציונה מספרים כי המטרה לטווח הארוך היא להכפיל את כמות הילדים ובני הנוער המשתייכים למועדון, תוך הגדלת התשתיות והמשאבים העומדים לרשות המועדון.

יו"ר המועדון, דודו עוז: "השאיפה היא לבנות מחלקות בריאות בכל הגילאים, שיהוו מוקד עלייה לרגל לילדים ובני נוער ובעתיד גם בוגרים בצורה ספורטיבית ונאותה לאורך שנים, מועדון שיהיה מכובד במדינת ישראל. אני רוצה להגיע למצב שאנחנו נהווה עיר בירה ספורטיבית לכל אזור השפלה, ושילדים ירצו להגיע וללבוש את המדים הכתומים של הסקציה".