(צילום: מאור אלקסלסי)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
חזיזה צפוי לחזור להרכב. (ברני ארדוב)
חזיזה צפוי לחזור להרכב. (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

שמחה גדולה במכבי חיפה בעקבות התיקו אמש (שבת) של מכבי ת"א. לשחקנים של מרקו בלבול תהיה מחר הזדמנות נוספת לצמצם את הפעם בפסגה, זכר להפסד להפועל כפ"ס, אז לא הצליחה לעשות זאת. הפעם זה יהיה מאתגר הרבה יותר, בטדי נגד בית"ר ירושלים. כמו כן, בקבוצה מהכרמל צפויים להציע חוזה משודרג לסאן מנחם.

הירוקים, שייצאו למלון לקראת המשחק  בטדי מול בית"ר ירושלים, שעל פי התחזיות יתנהל ב-0 מעלות, מגיעים נחושים להתמודדות: "ידענו שמכבי ת"א עוד תאבד נקודות העונה אבל התפקיד שלנו זה להמשיך להתרכז בעצמנו ולנצח. קיבלנו הזדמנות נוספת לצמצם את הפער וכולם מבינים שאסור לבעוט שוב בדלי".

במישור המקצועי, אמנם מרקו בלבול החמיא למקסים פלקושצ'נקו על היכולת שלו בניצחון הגדול על הפועל ת"א במחזור הקודם, אבל נראה שהמאמן יחזיר את דולב חזיזה ל-11 על חשבונו, כדי שישתף פעולה בכנף ימין עם ארנסט מאבוקה.

זוכה לאשראי. מנחם (מאור אלקסלסי)
זוכה לאשראי. מנחם (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

מעבר להתמודדות, מכבי חיפה החליטה להציע חוזה חדש לסאן מנחם. המגן השמאלי, שבתחילת העונה עתידו בכרמל היה בספק, קיבל את הצ'אנס ממרקו בלבול, ולקח אותו בשתי ידיים, כאשר הוא אף עשוי להיות מזומן לסגל נבחרת ישראל. הכושר הנהדר של המגן לא נעלם מעיניהם של הנהלת המועדון, שצפויה לשדרג לו את החוזה, אשר מסתיים כרגע בקיץ הבא.

הרכב משוער: ג'וש כהן; ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, טרנט סיינסברי, סאן מנחם; נטע לביא, יובל אשכנזי, דולב חזיזה (מקסים פלקושצ'נקו); יאניק וילדסחוט, צ'ארון שרי, ניקיטה רוקביצה.