(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
זמיר, ישוב להרכב? (מאור אלקסלסי)
זמיר, ישוב להרכב? (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

הפועל חיפה נערכת למשחק הביתי נגד סקציה נס ציונה בשבת. במועדון מקווים לראות התגייסות מצד הקהל האדום-שחור. ההערכות האופטימיות הן: 4,000 אוהדים יגיעו לסמי עופר.

לרגל העשור החדש ולקראת יום ההולדת התשעים ושישה של המועדון, יצדיעו בהפועל חיפה לפני המשחק לראשי הקבוצה לאורך השנים, ואשר אינם בין החיים. בטקס שיתקיים על הדשא לפני שריקת הפתיחה מול נס ציונה יוקירו במועדון כמה מהדמויות הבולטות אשר נשאו את הלפיד מדור לדור, מהימים הראשונים של הקמת הקבוצה לפני קום המדינה, דרך השנים בהן ההסתדרות ניהלה את הקבוצה ועד המעבר לידיים פרטיות, לידיו של רובי שפירא ז"ל.

הבעלים המוערך מאד על ידי האוהדים, שזכה עם הקבוצה באליפות המפורסמת ב-1999, לא יזכה לכבוד ייחודי מסוים, אלא נכלל בטקס הכללי של כל הבעלים המנוחים.

מבחינה מקצועית, ההתלבטות המרכזית של חיים סילבס היא בין נס זמיר, מלך שערי הקבוצה, וסער פדידה, במקום תומר אלטמן המוצהב. במידה וזמיר יפתח, גידי קאניוק יוסט מכנף ימין למרכז השדה. בנוסף, פרנסיסקו ג'וניור כשיר להתמודדות וייתכן שישוב להרכב על חשבונו של לירן סרדל.

המשחק האחרון בו המאמן עלה עם שלושה שחקני התקפה היה נגד הפועל רעננה, ובארבעת המשחקים האחרונים השתמש בקישור מעובה. כחלק מההכנות למשחק, תצא היום הקבוצה לפעילות גיבוש בבאולינג. בין היתר, יציינו את יום הולדתו של מנהל הקבוצה הוותיק יעקב בן חור.