(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עטר וחוגג. משתלב נהדר (אלן שיבר)
עטר וחוגג. משתלב נהדר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בעוד היא רואה את האקס, אלירן עטר, משתלב בבית"ר ירושלים כמו כפפה ליד - מכבי ת"א נכנסה למצב כוננות לקראת ההתמודדות מול הפועל ק"ש. הסיבה, כמובן, ברורה לכולם: שמירת פער שש הנקודות ממכבי חיפה והבטחת הפסגה באופן תאורטי לקראת הפלייאוף.

אבל עוד לפני שוולדימיר איביץ' וחניכיו נכנסים לעיצומן של הכנות אחרונות, הנושא העיקרי שנמצא על הפרק באימוני הקבוצה הוא, איך לא, הופעת הבכורה המוצלחת של אלירן עטר. "לא היה לנו ספק שעטר ישפיע על בית"ר ירושלים באופן מיידי", פירגנו שחקנים בקבוצה. "הוא לא שכח איך לשחק כדורגל, הוא בוודאי יכול היה לעזור למכבי ת"א בתקופה שלא התחזקנו - בטח עם כל הניסיון שלו, אבל זה כבר היסטוריה".

כעת, לאחר התיקו המאכזב מול הפועל חיפה, נשאלת השאלה - האם איביץ' יערוך שינויים בהרכב? אז המצב הוא כזה: יונתן כהן, שמתופקד לרוב באגף שמאל, לא מרוצה מעמדתו והיה רוצהמעדיף לשחק מתחת לחלוץ או בכנף ימין. התחושות של כהן עשויות להביא את איביץ' לתת צ'אנס לאיילון אלמוג - ייתכן שעל חשבונו של כהן וייתכן שלצידו. במקביל, איביץ' ירוויח בחזרה את דן גלזר, שיחזור מצהובים.

"זו תקופה שדברים הולכים קצת יותר קשה עבורינו", אמרו שחקנים במכבי ת"א, ששומרים על דריכות גבוהה לקראת המשחק. "הכדורגל שלנו לא מרשים וקשה יותר להשיג ניצחונות. אנחנו מקווים להעלות הילוך במשחקים הקרובים".