(צילום: דני מרון)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
בלקמן לא ראה דשא תקופה ארוכה (שיבר)
בלקמן לא ראה דשא תקופה ארוכה (שיבר) | צילום: ספורט 5

לפני המפגש עם מכבי נתניה, במכבי תל אביב מתעסקים בדבר אחד: מכת פציעות החלוצים, שהגיעה לאחר הדרבי בתחילת השבוע, בעקבותיו הצהובים איבדו את איתי שכטר וגם את צ'יקו אופואדו. כעת, ולדימיר איביץ' צריך למצוא פתרון בחוד, כאשר ההתלבטות היא בין ניק בלקמן שלא שיחק כבר תקופה ארוכה לאיילון אלמוג הצעיר.

במסיבת עיתונאים המסורתית לקראת המשחק, מאמן מכבי תל אביב החמיא לבלקמן על המקצוענות שלו והגישה החיובית שתורגמה לאפס אירועים חריגים, למרות שלא ראה דשא כבר ארבעה חודשים. 

באימון אתמול (חמישי) בלקמן אכן תורגל בהרכב, אבל לסירוגין עם אלמוג. ההערכה היא שרק לפני המשחק איביץ' יקבל את ההחלטה הסופית, כשהעדיפות היא אכן לבריטי. שאר ההרכב אגב אמור להישאר זהה לחלוטין לזה שפתח בדרבי ביום שני.

הצהובים יגיעו דרוכים להתמודדות, כאשר המטרה העיקרית היא להגדיל שוב את הפער ממכבי חיפה שבמקום השני. שחקן בקבוצה אמר: "נתניה באה בלי לחץ מבחינתה. העונה שלהם נגמרה וזה יכול להיות מסוכן עבורנו. כולם רוצים להגדיל את הפער לתשע נקודות כדי שהלחץ יהיה על מכבי חיפה".

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; אנדרה ג'ראלדש, איתן טיבי, ז'איר אמאדור, אנריק סאבוריט; דן גלזר, אייל גולסה, אבי ריקן; עומר אצילי, יונתן כהן, ניק בלקמן (איילון אלמוג).