(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
גורנדה. החלים מהפציעה (לירון מולדובן)
גורנדה. החלים מהפציעה (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

עד היום אפשר לומר שמ.ס אשדוד התחמקה מהצהרות מפוצצות. "להימנע מקרבות הישרדות" ו"להתברג במרכז הטבלה", אלו היו המנטרות שחזרו על עצמן שוב ושוב במועדון מאז החלה העונה. אך כעת, רן בן שמעון, שרשם במחזור האחרון את ניצחון הבכורה שלו על סקציה נס ציונה, מצהיר בגלוי – פלייאוף עליון זאת המטרה.

לקראת המפגש שייערך הערב (ראשון) עם בני יהודה סיפר המאמן: "אנחנו מגיעים עם שתי מטרות למשחק הזה - הראשונה ליצור המשכיות והשנייה להשאיר את חלום הפלייאוף בחיים. אנחנו מרגישים שהקבוצה משתפרת מיום ליום ומגיעים למשחק חדורי מטרה להצליח".

כעת הדריכות גבוהה ובמועדון יודעים ששום תוצאה מלבד ניצחון לא מתקבלת על הדעת בעקבות הניצחונות של הפועל ת"א, הפועל חדרה ומכבי נתניה אמש. "אנחנו אמנם במרחק 7 נקודות מהפלייאוף וזאת נשמעת כמו משימה בלתי אפשרית, אבל כזאת גם הייתה ההישארות בליגה בעונה שעברה. עשינו את זה", סיפר אחד השחקנים בקבוצה.

ברמה המקצועית, שני שחקני הרכש הקשרים ריינן אריאס וג'ימי מארין צפויים לערוך את הבכורה, כשהאחרון אף אמור לקבל את חולצת ההרכב על חשבונו של יעקב בריהון, שעדיין לא התאושש מהפציעה שספג במשחק מול סקציה נס ציונה. רועי גורדנה, שהתאושש מהמתיחה בשריר הירך האחורי, צפוי לשוב להרכב על מקומו של פיראס אבו עקל.