(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
בלבול, לא ניצל את המעידה של המוליכה (מאור אלקסלסי)
בלבול, לא ניצל את המעידה של המוליכה (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בעטה בדלי: מכבי חיפה ראתה את מכבי תל אביב מאבדת נקודות מול הפועל באר שבע והייתה יכולה לנצל את זה מול הפועל כפר סבא מהתחתית, אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד. הירוקים אכזבו בגדול ורשמו משחק חלש במיוחד, כשהפסידו הערב (שבת) 1:0 מול הקבוצה של אופיר חיים. בעקבות התוצאה, הפער מהמקום הראשון גדל מהמחזור הקודם ל-5 נקודות. אם בקבוצה מהכרמל חולמים על אליפות, אז גם שם מבינים שמשחקים מסוג זה הם פשוט חייבים לנצח.

תחילה מרקו בלבול ניסה לענות על שאלת השאננות: "לא חושב שהייתה שאננות. הם סגרו נמוך, חיפשנו שטחים ולא מצאנו אותם. לא יצרנו מספיק הזדמנויות. השחקנים ניסו והגענו למצב או שניים בחמש הדקות האחרונות. צריכים לדעת לנצח 0:1 במשחק כזה, ומצד שני אסור לנו לספוג שער כזה בדקה כזו. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו, להרוג כאלו משחקים כדי לצמצם את הפער ממכבי ולא ידענו לעשות את זה אצלנו בבית. אני מאד מאוכזב מהתוצאה ושלא יצרנו מספיק מצבים".

המאמן המפסיד נשאל אם ירדן שועה היה חסר, וענה: "היו לנו מספיק שחקנים התקפיים במגרש כדי להבקיע. מקצועית לא עשינו את הדברים כמו שצריך בהתקפה. אין תירוצים, לא עשינו את המוטל עלינו. כל משחק אני בודק את עצמי בניצחונות ובהפסדים. היינו יכולים בדיעבד לעשות דברים אחרת. אנחנו מאוכזבים היום, משחק חשוב שהיה אפשר לצמצם את הפער ולא עשינו את זה. חיפה צריכה לנצח משחק כזה ולא משנה באיזה מצב. לא שיחקנו מספיק אגרסיבי, קיבלנו גול בדקה ה-96 לצערי ולא היינו צריכים לקבל כזה גול".

רביד גזל, עוזר המאמן שעמד על הקווים אצל המנצחת, אמר בסיום: "קודם כל אני תמיד מדמיין שאני יכול לנצח כל קבוצה. במחצית הראשונה לא היה לנו מספיק איכות בהתקפה, ובחצי השני הייתה הצטרפות פעם אחת וזה נגמר בשער. אופיר (חיים) הכין את הקבוצה בצורה נפלאה, אלו בסך הכל שלוש נקודות וחסרות לנו עוד המון. מתכוננים לרביעי מול בית"ר. שמח על הניצחון, אבל יש עוד דרך ארוכה. אמרתי לשחקנים בחדר ההלבשה 'לא סופרים אתכם ומזלזלים בכם, תוכיחו על המגרש'. הם הוכיחו, אני גאה בהם".