(לירון מולדובן)
(לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

תחתית ליגת העל בוערת, אבל נדמה שיורדת אחת כבר בדרך ללאומית. הפועל רעננה ספגה היום (שבת) הפסד חמישי ברציפות ונותרה במקום האחרון בטבלה, אחרי 3:0 מול הפועל כפר סבא. בבכורה שלו על הקווים, עמיר תורג'מן חגג עם העולה החדשה והתרחק מהקו האדום עד כדי 8 נקודות (לפחות זמנית).

התפנית של המשחק הגיעה כבר בדקה ה-18, מה ששינה את הדינמיקה. עדי נמני גלש בצורה מסוכנת ביותר לרגליים של שחקן יריב וספג כרטיס צהוב, אך לאחר איתות ממערכת ה-VAR, השופט דוד פוקסמן שינה את ההחלטה לאדום ישיר והרחיק את המגן. בכך נותרה האורחת מהשרון בעשרה שחקנים עד לסיום.

הירוקים ניצלו את היתרון והגיעו ללא מעט איומים. בדקה ה-39 הם באו על שכרם עם הכשלה ברחבה על אביב סולומון, ועומר פדידה דייק מהנקודה. שתי דקות לאחר מכן הבליץ נמשך עם בישול של הקפטן לכיוונו של יהב אפריאט, וזה הפגיז לחיבורים והוריד את קבוצתו להפסקה ב-0:2.

בדקה ה-60 אמאדו סוקונה חתם את תוצאת הסיום עם בעיטה למרכז השער, כאשר טעות קשה של אסף צור אפשרה לכדור להתגלגל פנימה למרות שהוא כבר שלח ידיים על מנת לקלוט. בכך המאמן החדש גל כהן המשיך את הרצף השלילי ולא הצליח להעניק מעט יותר תקווה.

גם כפ"ס הגיעה למשחק הזה במומנטום לא טוב - שלושה הפסדים רצופים, מה שהוביל לעזיבתו של אופיר חיים. כעת תורג'מן פתח את מסע ההישרדות של קבוצתו החדשה ברגל ימין, בעוד רעננה נמצאת בצרות ובמרחק של 6 נקודות מעירוני קריית שמונה שמעל הקו.