(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עטר, הרגישו במועדון שחייבים דילול (דני מרון)
עטר, הרגישו במועדון שחייבים דילול (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אי אפשר להגיד שהיא לא ניסתה. מכבי תל אביב אמנם לא צירפה אף שחקן בחלון ההעברות האחרון, אך כן היה שחקן על הכוונת אותו הצהובים היו מעוניינים להביא לשורותיהם. ראשי המועדון ניסו להנחית את דן ביטון מלודוגורץ בימים האחרונים, אך ללא הצלחה, כאשר עניין ההשאלה עם אופציה היה פחות מקובל על הבולגרים.

בנוגע לערן זהבי, הרי שמלכתחילה לא היה על מה לדבר מאחר והמועדון הסיני, גוואנגז'ו, לא הסכים כלל לעניין ההשאלה ולא משנה מה זהות הקבוצה שמעוניינת לשאול אותו. וכך נשארה מכבי ת"א ללא חיזוק בחורף, בעיקר בגלל נושא הפייר פליי.

למרות שהיה קיים רצון לרענן קצת את הסגל, בקבוצה לא מודאגים. בסביבת המועדון אמרו: "הסגל חזק ועמוק. עכשיו גם דור פרץ חוזר, אייל גולסה חזר לפני חודש וחציף אז יש לנו עומק ואיכות בכל עמדה".

ובכל זאת, הייתה תנועה בחלון בגזרת הקבוצה, כאשר מכבי ת"א שחררה שני שחקנים - אלירן עטר וארון שוינפלד. על כך אמרו גורמים במועדון: "לא הגיוני שכל משחק ארבעה שחקני התקפה לא מתלבשים. היינו חייבים לדלל את הסגל". כמו שני השחקנים שעזבו, גם ניק בלקמן ומתן חוזז לא התלבשו כמעט חודש וחצי, ולכן הוחלט על דילול.

בעניין אחר, לקראת המשחק של הצהובים מחר (שבת) נגד הפועל חיפה, מסתמן שינוי בהרכב של ולדימיר איביץ'. יונתן כהן, שנמצא בתקופה פחות טובה מאז שכיכב מול מכבי חיפה, צפוי לפנות את המקום שלו לאיילון אלמוג. עוד שינוי שצפוי לקרות: רוסלן ברסקי יחליף את דן גלזר המוצהב.

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; אנדרה ג'ארלדש, איתן טיבי, ז'איר אמאדור, אנריק סבוריט; רוסלן ברסקי, אייל גולסה, דור מיכה; עומר אצילי, איילון אלמוג וצ'יקו אופואדו.