(עודד קרני)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5

הסגל העמוק של הפועל באר שבע, בעקבות צירופם של חמישה שחקנים חדשים בחלון ההעברות בחודש ינואר ושחרורם של שניים בלבד, הוביל לכך שעד לסיום העונה יהיה ליוסי אבוקסיס כאב ראש לא קטן לא רק על ההרכב, אלא גם לגבי שחקני הספסל במשחקים שלו על הקווים.

לקראת הקרב הערב (ראשון, 20:15, ישיר ב-5SPORT) מול מכבי חיפה באצטדיון בנתניה, כבר ישנם שני שחקנים כשירים שמשלמים מחיר, כשהמאמן החליט להוציא מהסגל את תומר יוספי ואנתוני וארן. החלוץ כבר החלים מפציעה בקרסול ואף כבש שער במשחק אימון בשבוע שעבר מול קבוצת הנוער. השניים יצטרפו לבן ביטון, דוד קלטינס, ארנסטס שטקוס ועמית ביטון, שלא יתלבשו בגלל פציעות.

על פי האסיפה המקצועית שנערכה, אבוקסיס משוכנע שנטרולו של נטע לביא במרכז המגרש הוא אחד המפתחות המרכזיים על מנת להוציא תוצאה טובה מול הירוקים. על אף שגם ברביעי תפגוש ב"ש את מכבי חיפה (בגביע), המאמן לא יעשה רוטציה גדולה, ולמעט החזרתם של ז'וסוואה מצבירת כרטיסים צהובים ושון גולדברג על חשבונו של אורן ביטון, יתר ההרכב שניצח במחזור האחרון ימשיך.

"לא איבדנו את הסיכוי לסיים במקום השלישי בליגה", אמרו במועדון. "תוצאה טובה הערב תיתן לנו ביטחון לקראת הגביע". אגב, אבוקסיס עשוי לשנות מערך במשחק ברביעי ולפתוח עם שלושה בלמים.

ההרכב המשוער: אוהד לויטה; אור דדיה, שיר צדק, מיגל ויטור, שון גולדברג; מרואן קבהא, דוד סימאו, ז'וסוואה; אלטון אקולטסה, רמזי ספורי, בן שהר.