זהבי באימון מכבי ת
זהבי באימון מכבי ת"א (באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א) | צילום: ספורט 5
הסיבה הרשמית: נבחרת ישראל (צילום: דני מרון)
הסיבה הרשמית: נבחרת ישראל (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

תחילתה של ידידות מחודשת? מכבי תל אביב הודיעה היום (ראשון), כי כוכבה בעבר ערן זהבי, יתאמן איתה בימים הקרובים על מנת לשמור על כושר. "מועדון הכדורגל מכבי תל אביב נענה לבקשתו של זהבי להתאמן עם הקבוצה הבוגרת", כך נמסר בהודעה מהמועדון, "כדי לשמור על כושר גופני לקראת משחק נבחרת ישראל נגד סקוטלנד ב-26 במרץ".

זהבי, כידוע, נמצא במצב ביניים די מוזר: חוזית, הוא עדיין שייך לגוואנגז'ו R&F הסינית ולא יכול להצטרף לתל אביבים, אך וירוס הקורונה שמאיים על כל תחרויות הספורט בסין (כולל ליגת הכדורסל שבוטלה לחלוטין), דחה את קיום הליגה המקומית בחודשיים.

לא מעט שחקנים נפלטו החוצה, וגם זהבי עצמו (כזכור) גישש את דרכו לעבר קבוצות אירופיות, דוגמת טוטנהאם. נכון לרגע זה, R&F לא מתאמנת, זהבי נמצא בישראל, ובעוד פחות מחודשיים הכוכב והנבחרת יפגשו את סקוטלנד, מה שמצריך ממנו שמירה על כושר גופני.

ולאור כל זאת, חשוב לזכור: זהבי הקפיד שלא לפסול את האפשרות לפיה הוא עוד יחזור לשחק בישראל בשלב כלשהו. רק לפני יומיים, בראיון לרדיו ירושלים, הודה זהבי: "אני לא פוסל כלום, גם לא חזרה לליגת העל. חשבתי שאתחיל את העונה בסין, אבל כרגע הכל תקוע, ואני לא יודע מה יהיה מחר".