(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שני הפסדים ברציפות ובעיקר המפלה נגד הפועל כפר סבא, בבית"ר ירושלים מבינים שללא חיזוק העונה שהתחילה בקול תרועה עשויה להסתיים בקול ענות חלושה. לאחר שכבר צירפה לשורותיה את אלירן עטר, היום (חמישי) הודיעה בית"ר על החתמתו של חנן ממן לעונה וחצי. על מועמדותו של ממן וכן על הסיכום שלו בבית"ר ירושלים פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

אחרי עזיבתו של גדי קינדה לארה"ב, הצהובים-שחורים רצו למלא את משבצת השחקן היצירתי במרכז המגרש. מי שאמור לתת את המענה עבור רוני לוי הוא ממן, אותו רואים בצוות המקצועי כתחליף אידיאלי. הקשר, ששוחרר מהפועל באר שבע, צפוי להשתכר כ-250 אלף דולר לאורך התקופה, במה שתהיה הקדנציה השנייה שלו בבירה.

המנהל המקצועי יוסי בניון סיפר לאחר ההחתמה: "אנחנו ממשיכים ומביאים שחקנים על מנת להפוך את הקבוצה לחזקה יותר ואיכותית יותר. ההגעה של אלירן אתמול ושל חנן היום יתנו לנו עוד איכות בסגל ואנחנו בטוחים שיעזרו לנו במטרות שלנו עד לסוף העונה".

בעקבות החתימה של ממן, מי שלא צפוי להצטרף הוא אור דסה. משה חוגג צפוי לקבל החלטה סופית במהלך היום, כאשר קיימות שתי אופציות: הראשונה קניה מיידית. השנייה השאלה עם אופציה בסוף העונה. במידה שבסופו של דבר תצא העסקה לפועל, בבית"ר מעריכים שחיזוק כזה, יחד עם חזרתו של עידן ורד, יביאו לשיפור גדול.

מי שכבר לובש את המדים הצהובים-שחורים הוא אלירן עטר. החלוץ ערך את אימון הבכורה שלו בבית"ר, לאחר שאמש הגיע לאצטדיון לצפות במשחק מול הפועל כפ"ס וביצע מספרת מרהיבה בבכורה שלו בבית וגן. כמו כן, החלוץ יהיה בסגל למשחק מול מכבי חיפה ביום שני.

אפרופו המשחק מול כפר סבא, משה חוגג הגיע גם הוא לאימון ושוחח עם השחקנים בעקבות ההפסד השני ברציפות. "אני מאוכזב מאוד כמו כולם אבל אני מאמין בכם", אמר הבעלים והוסיף: "יש פה יכולות יוצאות דופן אבל כישרון לבד לא יספיק. צריך מנטליות חזקה ורעב בלתי נגמר. יש לנו עוד 17 משחקים בליגה ובגביע. אני רוצה לראות את הקבוצה הזאת אחרת. השחקנים שפה נבחרו על ידינו ואנחנו מאמינים בכם. אני, הקהל והמאמן רוצים לראות יותר יוזמה ואת העוצמה של בית"ר באה לידי ביטוי".