הקפטן האדום ישוב לסגל, האם גם ל-11? דגני (צילום: אלן שיבר)
הקפטן האדום ישוב לסגל, האם גם ל-11? דגני (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"מסתכלים עלינו אחרת". הפועל תקווה לחגוג גם מול מכבי חיפה (צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

אחרי ההפסד להפועל חיפה, שעצר מומנטום נהדר של חמישה נצחונות רצופים, בהפועל ת"א רוצים לשוב הערב (שלישי, 20:15, שידור ישיר ב-5SPORT) למסלול הניצחונות מול מכבי חיפה. אמנם עברו רק יומיים מאז ההפסד, אבל במועדון כבר הבהירו כי שמו את השבת מאחור, והם מתמקדים אך ורק במפגש מול הקבוצה של מרקו בלבול.

אחרי שנעדר משני המשחקים האחרונים בשל מתיחה בשריר הירך האחורי, אוראל דגני ישוב לסגל, אך טרם ברור באופן ודאי אם יחזור להרכב. ההחלטה תתקבל רק סמוך למשחק. אם יחוש בטוב ולא יסבול מכאבים, הקפטן יחזור למרכז ההגנה ואז המשמעות היא שאיאד אבו עביד יתופקד שוב כמגן ימני. לגבי חוליית הקישור, ההתלבטות העיקרית היא מי ישחק לצידם של שי אייזן וסטפן ספירובסקי, כשלושה נלחמים על המשבצת: ניר לקס, עמנואל בואטנג ורז כהן.

אמנם באופן רשמי, במועדון לא יוצאים בהצהרות, אבל ברור לכולם כי ניצחון הערב על הירוקים יהווה צעד משמעותי אל עבר הפליאוף העליון. "בסיבוב הקודם למרות ששיחקנו בבלומפילד, חיפה הייתה פיבוריטית ברורה", אמרו במועדון, "אבל אחרי התוצאות האחרונות שלנו, מסתכלים עלינו אחרת"

ההרכב המשוער: יואב ג'ראפי; איאד אבו עביד, אוראל דגני (עידן כהן), רז שלמה, מרווין פירסמן; שי אייזן, סטפן ספירובסקי, עמנואל בואטנג (רז כהן/ניר לקס); מוטי ברשצקי (פליפה רודריגס), עומרי אלטמן ומייקל אולהה.