(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"צריך לחבק אנשים כאלה". אייל סגל (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

מכבי נתניה בעיצומה של סערה בלתי צפויה. רק אתמול, הודיע הבעלים אייל סגל כי יעזוב את הקבוצה, ושחקנים רבים כמו גם דמויות אחרות סביב הקבוצה התגייסו כדי לנסות להניא אותו מההחלטה. במקביל, היא מנסה להתכונן לקראת עימות חשוב (גם לקהל) מול הפועל באר שבע. היום (שני), הקבוצה כינסה מסיבת עיתונאים, בה התייחס המאמן סלובודאן דראפיץ' לשתי הסוגיות המרתקות.

באופן טבעי, מסיבת העיתונאים עסקה קודם כל בסוגיה הבוערת ביותר: עתידו של אייל סגל, ומכאן גם עתידה של הקבוצה אותה דראפיץ' מאמן. "בלי אייל סגל אין מכבי נתניה", התייחס מאמן הקבוצה בפשטות לנושא. "אנחנו רוצים לעשות הכל כדי לשמח אותו. אנחנו קרובים לפלייאוף העליון, ואמרתי לצוות שלי: אייל יחזור, אם נהיה טובים".

"אנשים טובים צריכים לחבק", הוא הרחיב באשר לבעלים. "זה פשוט עצוב. בנאדם שם 4-5 מיליון ש"ח בקבוצה, נותן מהכיס שלו לא לילדים, אלא למכבי נתניה. אם אנחנו לא יודעים לחבק אותו, זה 'פאק' אצלנו, לא אצלו. רק אם נחזק את האנשים האלה, הכדורגל יוכל להתקדם".

"רוצים לעשות הכל כדי להגיע לפלייאוף העליון". שחקני נתניה אחרי ההפסד לב"ש בגביע (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

וכמובן, יש גם משחק. ביום רביעי, יפגשו היהלומים את הפועל באר שבע, לה הפסידו רק לפני שבועיים במסגרת גביע המדינה. "יש לנו משחק מעניין נגד קבוצה טובה, אנחנו רוצים לשחק התקפי, לא משנה נגד מי. אמרתי לשחקנים שאין תירוצים, וצריך לעשות הכל כדי להגיע לפלייאוף העליון".

כמו כן, הוא התייחס להחתמתו של חן עזרא בקבוצה: "חן הגיע, ואנחנו רוצים שיקבל דקות משחק. נראה איך הוא ישתלב". כמו כן, עדכן כי הקבוצה תביא בלם נוסף: "יש לנו בלמים מוכשרים, כמו צליל (נחמיה), דולב (אזולאי) וטים (הויבך), אבל אנחנו צריכים עוד שחקן אחד כדי לחזק את ההגנה. אנחנו במו"מ עם שני בלמים, וכבר מחרתיים נביא בלם חדש".