(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
רוני לוי, מחפש עוד חיזוק (אלן שיבר)
רוני לוי, מחפש עוד חיזוק (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים לא מוותרת עליו. המועדון מהבירה התקדם אתמול (חמישי) במשא ומתן עם אלירן עטר ממכבי תל אביב. השחקן הסכים לחתום על חוזה לעונה וחצי, אך עדיין נשארו פערים בעניין השכר.

גורם המקורב למגעים בין הצדדים אמר: "מכבי ת"א לא בונה על עטר ולכן מעדיפה שיעזוב. אבל בשביל שזה יקרה היא תצטרך להשתתף בשכר שלו עד סוף העונה, אחרת הוא יישאר אצלה. אם תשלים את השכר, הוא יעזוב לבית"ר". קיימת הערכה שעד סוף מועד העברות אלופת ישראל עשויה כן להשתתף בצורה כזו או אחרת בשכר, למרות שנכון לנקודת הזמן הזו היא עדיין לא הסכימה.

מבחינת מצבת הזרים, בבית"ר ימתינו לסגירת השוק האירופי ובתחילת השבוע הבא ינסו ראשי המועדון לצרף זר שלא מצא קבוצה ומתאים לבית"ר. במקביל ביררו בבית"ר גם לגבי דן ביטון מלודוגורץ וחנן ממן מהפועל באר שבע.

לקראת המשחק ביום ראשון (20:15) מול בני יהודה, דיוגו ורדסקה ייעדר בעקבות צבירת כרטיסים צהובים, בעוד אנטואן קונטה צפוי לפתוח לצידו של אור זהבי. שלומי אזולאי צפוי לחזור מפציעה ולעמוד לרשותו של רוני לוי להתמודדות, כשגם פרדי פלומן ישוב אחרי השעייה של שלושה משחקים. בימים האחרונים שי קוסטנטין התאמן חלקית בשל רגישות במפשעה, כשגם אנתוני וארן בספק להתמודדות בשל פציעה.