sportFive996261
צילום: ספורט 5
ניסה להרים את השחקנים, אופיר  (אלן שיבר)
ניסה להרים את השחקנים, אופיר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בהפועל כפר סבא סיימו להסתכל על חצי הכוס המלאה ויצאו אמש (שבת) מההפסד 2:0 להפועל חדרה בתחושת החמצה אדירה. לאחר שבוע חלומי שכלל ניצחונות על מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, הקבוצה של אופיר חיים קיוותה לפתוח פער חשוב מהקו האדום, אך מעדה דווקא מול יריבתה מהשרון.

הירוקים פתחו טוב את המשחק והתחושה הרווחת בחדר ההלבשה הייתה כי גם היו יכולים לנצח, לולא כרטיס אדום מיותר במיוחד שספג בן רייכרט בדקה ה-38. מאותו הרגע לא הצליחו השחקנים להתאושש מהמכה, כשגם הפציעה של עומר פדידה לא תרמה למצב.

“כשבן הגיע לפה הוא השתנה והתבגר, אבל כנראה שהבן הישן קופץ לו", אמר חיים על השחקן שהפך משמעותי במיוחד עבורם בחוליית הקישור, "אני חושב שזה חבל, אני לא רוצה שהוא יחזור אחורה, אלא ילך רק קדימה וזה חוסר אחריות מבחינתו. אני מקווה שזה בעתיד לא יקרה יותר, אנחנו צריכים אותו מרוכז".

הקשר שהרגיש כי צוות השיפוט "חיפש אותו", התנצל בסיום המשחק בפני חבריו לקבוצה שעזבו את האצטדיון בתחושת תסכול גדולה. גם אופיר חיים שוחח עם השחקנים שלו: "אני יודע שזה מאכזב, אבל תרימו את הראש. צריך לחשוב כבר על המשחק הבא". הפנים למפגש עם מ.ס אשדוד בשבת הקרובה.

בתוך כך ,המאמן התנחם מרוח הלחימה שהפגינו שחקניו שעמדו טוב באופן יחסי על אף החיסרון המספרי, כשהמחמאות גם הפעם הורעפו כלפי קפטן הקבוצה, פדידה, שהיה בולט על כר הדשא, כמו גם אביב סולומון שנלחם על כל כדור. בצוות המקצועי שיבחו גם את הבלם טל מכלוף שהפך בורג מרכזי בחדר ההלבשה.

בינתיים, רייכרט הוציא את אשר על ליבו באינסטגרם: "עשיתי הרבה טעויות בקריירה שלי, אני מודה ומתוודה עליהן בכל ראיון שעושים איתי. הטעויות עלו לי עד עתה בהצלחה המקצועית והכלכלית שעירערו אותי מאוד. בשנה האחרונה עשיתי שינוי גדול בראש, אני עובר תהליך וכמו בכל תהליך יש עליות וירידות. כתוצאה מכך גם הגעתי בקיץ לרמת השרון, שם עשיתי חצי עונה טובה ובעקבות זאת השתדרגתי וחתמתי בינואר בהפועל כפר סבא. עד אתמול יכולתי לסכם את התקופה שלי בכפר סבא כמושלמת מבחינתי. גם נכנסתי טוב מקצועית, גם הקבוצה צברה נצחונות והתקדמה ובאופן כללי הרגשתי כי כל השינוי שעשיתי בא לידי ביטוי ואני בדרך הנכונה להרים את הקריירה למקומות שאני חושב שאני ראוי להם".

"אתמול במשחק שלנו נגד חדרה עשיתי טעות. אני שחקן מרכז שדה פיזי שמבצע לא מעט תאקלים. אתמול פיספסתי בשניים מהם, ספגתי שני צהובים ואדום שמגיע לי. מגיע לי שהמאמן שלי יהיה מאוכזב מכך או יבקרו אותי על הטעות, אך משום מה כולם ישר לקחו את זה לסטיגמה- לכלוכים, הכפשות, לגלוג, זלזול, העיקר לדרוך עליך, לפגוע, להוריד ולרמוס מבלי לחשוב לרגע שמאחורי כל זה יש בן אדם, איש משפחה שעושה הכל כדי להילחם על הקריירה שלו. אז נכון, טעיתי, אבל זה גם האדום הראשון שלי השנה, יש כאלה שקיבלו 2 ו-3 אדומים השנה, חלקם ישירים, אבל היחס היה שונה".

"ושוב אני אומר, טעיתי, אבל גם עשיתי שינוי גדול בראש ובגישה והייתי מצפה שאנשים קצת ילמדו על מה שעברתי לפני שהם מדברים בצורה הזאת ויכולים לגמור לי את הקריירה. אני אמשיך בדרכי לתת הכל על המגרש, ברור לי שאקבל עוד צהובים, מאדומים אשתדל להימנע, אבל לפעמים זה גם חלק מהמשחק".

View this post on Instagram

עשיתי הרבה טעויות בקריירה שלי, אני מודה ומתוודה עליהן בכל ראיון שעושים איתי. הטעויות עלו לי עד עתה בהצלחה המקצועית והכלכלית שעירערו אותי מאוד. בשנה האחרונה עשיתי שינוי גדול בראש,אני עובר תהליך וכמו בכל תהליך יש עליות וירידות. כתוצאה מכך גם הגעתי בקיץ לרמת השרון, שם עשיתי חצי עונה טובה ובעקבות זאת השתדרגתי וחתמתי בינואר בהפועל כפר סבא. עד אתמול יכולתי לסכם את התקופה שלי בכפר סבא כמושלמת מבחינתי. גם נכנסתי טוב מקצועית, גם הקבוצה צברה נצחונות והתקדמה ובאופן כללי הרגשתי כי כל השינוי שעשיתי בא לידי ביטוי ואני בדרך הנכונה להרים את הקריירה למקומות שאני חושב שאני ראוי להם. אתמול במשחק שלנו נגד חדרה עשיתי טעות. אני שחקן מרכז שדה פיזי שמבצע לא מעט תאקלים. אתמול פיספסתי בשניים מהם, ספגתי שני צהובים ואדום שמגיע לי. מגיע לי שהמאמן שלי יהיה מאוכזב מכך או יבקרו אותי על הטעות, אך משום מה כולם ישר לקחו את זה לסטיגמה- לכלוכים, הכפשות, לגלוג, זלזול, העיקר לדרוך עליך, לפגוע, להוריד ולרמוס מבלי לחשוב לרגע שמאחורי כל זה יש בן אדם, איש משפחה שעושה הכל כדי להילחם על הקריירה שלו. אז נכון, טעיתי, אבל זה גם האדום הראשון שלי השנה, יש כאלה שקיבלו 2 ו-3 אדומים השנה, חלקם ישירים, אבל היחס היה שונה. ושוב אני אומר, טעיתי, אבל גם עשיתי שינוי גדול בראש ובגישה והייתי מצפה שאנשים קצת ילמדו על מה שעברתי לפני שהם מדברים בצורה הזאת ויכולים לגמור לי את הקריירה. אני אמשיך בדרכי לתת הכל על המגרש, ברור לי שאקבל עוד צהובים, מאדומים אשתדל להימנע, אבל לפעמים זה גם חלק מהמשחק.

A post shared by ben_reichert • בן רייכרט (@ben_reichert) on