(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
משחק שיא מול ק
משחק שיא מול ק"ש (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

"הפנתר הוורוד". זה הכינוי שעומרי גלזר קיבל בנס ציונה אחרי משחק השיא שהוא סיפק בניצחון 0:1 של קבוצתו על עירוני קריית שמונה ביום ראשון האחרון. השוער של הסקציה שמר העונה על שער נקי ארבע פעמים בלבד, אך הפעמיים האחרונות הושגו בשלושת המחזורים האחרונים בליגה, מגמת שיפור משמעותית וקריטית בהתחשב בכך שהכתומים מנסים לשרוד בליגת העל. היום (שלישי) הוא דיבר בתכנית "מגרש פתוח" על התקופה האחרונה.

"זה היה אחד המשחקים הטובים שלי, שמח שניצחנו", אמר גלזר בראיון. "וגם היה את הבונוס של 3 הנקודות. אני חושב שנכנסתי בצורה טובה מאוד למשחק, היו לי הצלות, הרגשתי שהיה מאוד קשה להכניע אותי. התמודדות נגד ירידה זה שונה ממה שאני מכיר? לגמרי, לקח לי זמן להסתגל לזה. אתה פתאום מגיע לכמות מצבים שאתה לא רגיל אליהם, זה עושה לי רק טוב. מודה לנס ציונה על ההזדמנות ובעזרת השם נעמוד במטרות ונישאר ליגה".

על מסע ההישרדות הוסיף השוער: "יש לנו כלים. אני בטוח בכל אחד משחקני נס ציונה. יהיה לא קל, כל משחק יהיה כמו גמר גביע. תורג'מן? אני לא אחראי על ההחלטות האלו, אנחנו השחקנים מודים לעמיר על העבודה וגם לארז (בלפר). ליאור (זדה) המאמן כרגע ונותנים הכל בשבילו, בשביל העיר וההנהלה".

מחכה לחזור למכבי חיפה (אלן שיבר)
מחכה לחזור למכבי חיפה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

גלזר נשאל אם זו הייתה החלטה נכונה להגיע לקבוצת תחתית: "בטוח שכן, לכל שחקן מקצוען וספוטראי יש עליות וירידות. זה עשה לי רק טוב, אני צובר ניסיון ודקות, שלם ב-100% עם ההחלטה. לא ציפיתי להיות במקום אחר כרגע. אני מודה על המקום שאני נמצא בו, 24 זה גיל מאוד צעיר לשוער ומקווה להמשיך להתקדם. 1.3.2018? אוהבים להזכיר את זה, התקדמנו מזמן. חד משמעית הטראומה מאחורי, עושים טעויות כמו כל שחקן מקצועי. זה מאחורי ואני מקווה שגם מאחוריכם".

לגבי הבשלות שלו ללבוש את אפודת השוער הראשון אם יחזור למכבי חיפה, גלזר הפגין ביטחון: "אני בטוח ביכולות שלי ומאמין בעצמי. מקווה שנעמוד במטרות שלנו להישאר בליגה השנה, אחרי זה אחזור למכבי חיפה ואז נחליט מה עושים. אני בטוח שאני יכול לשחק בכל קבוצה בארץ. קיבלתי החלטה להגיע לנס ציונה ולקבל דקות שלא בטוח שהייתי מקבל בחיפה. אני צובר עוד פעולה ועוד פעולה ואני בטוח שזה עושה אותי טוב יותר".

על דניאל טננבאום וג'וש כהן: "שניהם עושים עבודה טובה. טננבאום ספג רק 7 שערים ולג'וש יש עונה מצוינת. כל עוד יש שוערים טובים, מה זה משנה מאיפה הם באים. אני בקשר עם רוב הסגל של מכבי חיפה מהשנה שעברה. הם שואלים לשלומי ואני לשלומם, מקווה שיעמדו במטרותיהם ואני בשלי. תואר לחיפה? אני בטוח שיש סיכוי, יש שם סגל מאוד חזק, הם מועמדים חזקים לשני התארים".

לסיום נשאל השוער על זימון לנבחרת: "אני לא חושב על זה. אם הם יחליטו שאני צריך לקבל זימון, אני אבוא ואתן את המקסימום. אם לא, אני אמשיך לעבוד קשה".