(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

רבים מאוהדי הפועל באר שבע בטח תהו מה גורם ללואי טאהא זמן רב כל כך לחזור לשחק, והערב (שני) הם קיבלו תשובה. הבלם פרסם בחשבון הפייסבוק הרשמי שלו הסבר מפורט, בו הוא כתב כי הוא סבל משיתוק בעצב הפנים. בפוסט שלו הוא גם הכין סרטון עם כל הטיפולים אותם עבר על מנת להתאושש, וכן סיפר שהטיפולים מאחוריו והיום הוא חזר להתאמן.

בפוסט נכתב: "חזרתי היום לאימונים אחרי חודש בו הייתי מושבת. רק עכשיו אני יכול לשתף למה הייתי בחוץ ואת הסיבה למה לא יכולתי אפילו להתאמן כל כך הרבה שבועות. לפני כחודש הרגשתי תחושה לא מוכרת בפנים. בדיקות הראו שאני סובל משיתוק בעצב הפנים, מה שחייב מנוחה מוחלטת: אסור להתאמן, אסור להתאמץ פיזית, או כמו שאמר הרופא - 'תשכח מכדורגל בזמן הקרוב'. במקום להגיע לאימונים ולמגרש, השקעתי שעות בטיפולים. תרופות, טיפולי פיזיותרפיה של שלוש שעות כל אחד, כאבים לא מוכרים ובעיקר תחושה לא מוכרת של שיתוק".

"שנים רצופות של כדורגל נעצרו כדי לטפל במשהו שנראה קטן, אבל פשוט עצר לי את כל מה שהייתי רגיל אליו. היום, אחרי עשרות שעות של טיפולים, חזרתי להתאמן ואני מאמין שבקרוב מאד אחזור לכושר משחק מלא. אני חוזר עם מסקנה אחת פשוטה: הבריאות שלנו חשובה יותר מהכל. אסור לקחת אותה כמובן מאליו. תודה לרופאים, תודה לקבוצה וההנהלה ולצוות שגילו הבנה וסבלנות. תשמרו על עצמכם".