שער בכורה. קוקו (צילום: ברני ארדוב)
שער בכורה. קוקו (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
מאוכזב. תורג'מן (צילום: ברני ארדוב)
מאוכזב. תורג'מן (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

הפועל כפר סבא חזרה הערב (ראשון) לנצח אחרי שלושה הפסדים ברצף. הירוקים גברו 0:1 על סקציה נס ציונה. חניכיו של אופיר חיים, טיפסו מעל הקו האדום וחגגו גם שער בכורה לחלוץ הזר בנז'מן קוקו אחרי 17 מחזורים עקרים.

מאמן כפ"ס אופיר חיים נשמע מאושר ושיחרר הרבה מאוד לחץ עם שריקת הסיום: "הלך לנו קשה מאוד בתקופה האחרונה. לוקח זמן לצאת מזה וזה היה דרך ניצחון 0:1 מגעיל, אבל נצא מפה לדרך חדשה". המאמן הסביר את חשיבות הניצחון הערב: "השגנו 3 נקודות חשובות מול יריבה ישירה מהתחתית. אנחנו קבוצה טובה ונצטרך את הביטחון מהניצחון הזה".

גם כובש השער קוקו זכה למחמאות מהמאמן: "אני שמח מאוד בשבילו חושב שכ"כ מגיע לו  הוא עובד יותר קשה מכל שחקן בארץ, לא רק בכפ"ס. הוא היה צריך להיות עם יותר שערים וסבל מחוסר ריכוז אבל אני מקווה שהשער יעזור לו".

חיים התייחס גם לסימני השאלה סביב הישארותו של השחקן: "חלוץ צריך לדעת להבקיע, קוקו לא עשה את זה בסיבוב ראשון. אני מקווה שהוא קיבל ביטחון ונוכל לסמוך עליו, אני מאוד אוהב את השחקן, המחויבות וההשקעה שלו. הוא מאוד יקר לי והלוואי שיבקיע כל משחק צמד".

קוקו עצמו גם נשמע מבסוט מאוד לאחר המשחק: "אני מאוד שמח על הגול הראשון חיכיתי לו תקופה ארוכה מאוד. ואני שמח שזה הגיע לצד 3 נקודות". החלוץ הניף שלט עליו נכתב: "סליחה שזה הגיע רק עכשיו", והתייחס לכך שכבש שער ראשון בשלב מאוחר יחסית של העונה.

החלוץ הסביר לאחר המשחק את מה שעמד מאחורי ההנפה: "האוהדים רצו שאכבוש הרבה זמן, היום אחרי שכבשתי אמרתי לקהל שאני מצטער שהגול הגיע רק עכשיו. לא אכפת לי מה נאמר בתקשורת, יש לי חוזה בכפ"ס זה משפחה פה, אז זה פחות משנה".

מנגד, מי שנשמע מאוד מאוכזב בתום המשחק היה מאמן סקציה נס ציונה, עמיר תורג'מן: "מאוכזב שהפסדנו אחרי תקופה טובה. אבל הליגה היא מרתון וזו דרך ארוכה, שבסופה אני מאמין שנישאר בליגה. דווקא מול קבוצות שאנחנו מתמודדים בצורה ישירה זה מבאס מאוד להפסיד אבל זה חלק מהמשחק. אני חושב שהגיע לנו קצת יותר מהמשחק הזה. לא כבשנו היום ולכן הפסדנו". תורג'מן גם התייחס לאופציה שקבוצתו תתחזק בחלון: "אני מקווה לשיפצורים בינואר למרות שאנחנו בבעיה של כסף".