הפסד שני רצוף. רוני לוי (עודד קרני)
הפסד שני רצוף. רוני לוי (עודד קרני) | צילום: ספורט 5
ביציעים החלו לאבד סבלנות (עודד קרני)
ביציעים החלו לאבד סבלנות (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

בעוד תואר האליפות בכל מקרה לא ממש היה בהישג יד, אף אחד בבית"ר ירושלים לא ציפה לנפילה שכזו: שלושה ימים אחרי ההפסד באצטדיון טדי לבני יהודה, הצהובים-שחורים נכנעו לקבוצה חלשה עוד יותר, 2:1 להפועל כפר סבא - וראו את הפער מהפסגה צומח ל-14 נקודות.

אחרי הפסד שני ברציפות, ועוד ליריבה נחותה בהרבה על הנייר, האוהדים החלו לאבד סבלנות. חלקם קרא לרוני לוי להתפטר מתפקידו ושרו לעברו "איזה מאמן פחדן" ו"לא רוצים את רוני בטדי". גם השחקנים ספגו גידופים מהיציעים לאחר שריקת הסיום באצטדיון המושבה.

במהלך הפסקת המחצית רוני לוי פנה לשחקנים וגער בהם בצורה חריפה: "איך אתם לא מתבישים להראות ככה? מה זה צריך להיות? קחו את עצמכם בידיים, זה בלתי נסבל. "כדאי לכם מאוד להתעורר. מי שלא יתעורר על עצמו, יצטער על זה".

בסיום נשאל רוני לוי על הקריאות מהיציע ואמר: "הקהל מתנהג בהתאם לציפיות, הוא מתאכזב ובצדק. הם יכולים להגיד מה שהם רוצים כי הם באים לתמוך ולעודד. אין ספק שאנחנו יכולים להשיג יותר בסגל הנוכחי. זה טוב שיש ציפיות במועדון כזה וקהל גדול כזה, ככה זה צריך להיות וזה מצוין".

"אני בטוח שעם החיזוק נהיה טובים יותר, היינו צריכים להתחזק", התייחס לוי לצירופו של אלירן עטר והביט לעבר המשחק הבא, ביום שני מול מכבי חיפה: "נישאר עם רגליים על הקרקע. החבר'ה עשו עבודה נהדרת ואולי יצרנו ציפיות מוגזמות בנוגע למה שהקבוצה הזו יכולה להציג, אבל מבחינתנו המקום השלישי יהיה הישג נהדר".

צפו באוהדים שרים נגד רוני לוי>

פדידה חוגג. סגר שבוע חלומי (עודד קרני)
פדידה חוגג. סגר שבוע חלומי (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

אופיר חיים: "שבוע חלומי, אין מאושר ממני"
בעוד בית"ר רשמה הפסד שני ברציפות, הפועל כפר סבא השלימה שבוע מדהים - שש נקודות מלאות אחרי מפגשים עם מכבי חיפה ובית"ר ירושלים. "זה שבוע חלומי ולא דבר של מה בכך. אני מלא הערצה לשחקנים האלה ואין מאושר ממני", אמר המאמן הנרגש אופיר חיים.

בעקבות הניצחון, כפר סבא פתחה פער של 7 נקדות מהקו האדום, לא דבר של מה בכך בהתחשב בעובדה שהפועל רעננה ונס ציונה מתקשות מאוד להשיג נקודות. חיים הודה: "המון לחץ השתחרר. לכלכו עלינו, אמרו שאני לא מאמן, אבל אני מאמין בקבוצה הזו ויודע לאן אנחנו יכולים להגיע. עם לב ונשמה השמיים הם הגבול".

עומר פדידה, כובש שער הניצחון הן בחיפה והן נגד בית"ר, סיכם: "ידענו שאנחנו יכולים לנצח את המשחקים האלה, למרות שאלה קבוצות חזקות מאוד. אנחנו עסוקים בלבוא צנועים ולהתאמן חזק. הפער מהקו? יש לנו ביטחון, אבל לא יותר מדי. נמשיך לעבוד קשה, לשחק כדורגל חיובי ונשמור את הרגליים על הקרקע".