(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

דני עמוס שוב על המוקד. אחרי שהתלונן על קריאות הומופוביות מצד אוהדי עירוני קריית שמונה במשחק של מכבי נתניה בצפון הרחוק, גם הערב (שבת) השוער ספג כאלה, הפעם בצורה די מובהקת שאי אפשר היה לפספס.

אוהדי מכבי תל אביב שרו בשלב יחסית מוקדם של המשחק בין האלופה ליהלומים שירים מקניטים והומופוביים כלפי עמוס. בשירים הם השתמשו במשפטים "דני עמוס ההומו" מספר רב של פעמים. השוער הגיב במחיאות כפיים לכיוון היציעים. צוות השיפוט שמע את הקריאות וההערכה היא שהן יצויינו בדו"ח.

"לא הופתעתי מהקהל של מכבי ת"א. אפילו לא טיפה", הכריז עמוס בסיום. זה הקטע שלהם, אנשים לא מבינים במי הם באמת פוגעים. אני שמח שיש אנשים אמיצים שהחליטו לציין את זה בדו"ח המשחק ועכשיו הכדור בידיים של המנהלת. כל הכבוד לקהל נתניה ששרק בוז".

על ההפסד למכבי ת"א אמר השוער: "זה בדיוק מה שהיה לנו כל העונה. שיחקנו טוב בהרבה משחקים, אבל לא השכלנו להבקיע וקיבלנו את השער האחד הזה או שסיימנו ב-0:0. זה מבאס, אבל יש עונות כאלה ולצערי אנחנו באחת כזו. יש לנו שבעה משחקים לתת את הכל כדי שיהיה רגוע בגזרה שלנו".

ומדוע בהתקפה האחרונה של נתניה עמוס לא עלה? "הייתי במקומות בהם היינו שמונה נקודות מהקו האדום ובסוף ירדנו בגלל גול. יש לנו על מה להילחם וכדי שנבטיח את ההישארות ואת כל מה שצריך יהיה אפשר להתחיל לעלות", טען השוער. "להפסיד 1:0 זה לא כיף, אבל אנחנו צריכים לספוג כמה שפחות".