(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

אופוריה בבית"ר ירושלים אחרי הניצחון אמש (שני) 0:2 על מכבי חיפה. משה חוגג נראה מאושר בחדר הלבשה ואמר לסובביו: "אהבתי את ההקרבה והנחישות של השחקנים, מגיע להם שאפו גדול, גם לכל הצוות. קיבלתי היום שתי מתנות". הבעלים התכוון כמובן גם ללידה של בתו אתמול לפני המשחק.

שחקנים בקבוצה התייחסו לכך שראו בהם כאנדרדוג לקראת המפגש עם הירוקים: "לא ספרו אותנו כל השבוע. השאלה הייתה בכמה נפסיד ולא אם נפסיד. עשינו ניצחון גדול ומוצדק וסתמנו כמה פיות". מי שקיבלו שבחים גדולים היו שני שחקני הרכש, אלירן עטר וחנן ממן: "הם נתנו הכל, למרות שלא היו בכושר מלא. עטר גם מנהיג על המגרש, לוקח אחריות, וכבר רואים שהוא אחד המנהיגים". הבוקר, עטר העלה פוסט בו ספק התייחס לתקופה שלו במכבי ת"א כשכתב: "אני עדיין כאן".

כמו כן, במועדון שיבחו את המנהל המקצועי, יוסי בניון: "אמרו שהרכש של עטר וממן הוא של פאניקה, אבל זה בינגו אמיתי". חוגג אף ציין השבוע מספר פעמים לגבי עד כמה הוא סומך על בניון: "מערכת היחסים שלי עם יוסי היא הכי טובה שיכולה להיות. יש לי אמון מלא במה שהוא עושה".

גם אופיר קריאף ועלי מוחמד קיבלו מחמאות: "הם החזיקו את האמצע בצורה מדהימה, העלימו את הקישור של חיפה. למוחמד מגיע הרבה מילים טובות, אחרי חודש שהיה בו פחות טוב".

בגזרת הפציעות, בקבוצה יכולים להיות אופטימיים מכך שהפציעה של דן איינבינדר פחות חמורה ממה שחשבו והוא ייעדר עד שלושה שבועות לכל היותר. אחרי שהיה חשש לפציעה קשה ברצועה הצולבת האחורית, הקשר אובחן עם חבלה בלבד. לוי גרסיה, שסובל מפגיעה בקרסול, צפוי לחזור גם הוא תוך שלושה שבועות.

בעניין אחר, נרשם גם אירוע פחות חיובי בהתמודדות כאשר פרדי פלומן התגרה באוהדי מכבי חיפה. לטענתו, הוא שמע קריאות גזעניות, אך השופטים והמשקיף לא שמעו נהמות. הצרפתי אמר לחבריו בחדר ההלבשה: "האוהדים של מכבי חיפה נהמו לי לפני המשחק ופעמיים במחצית הראשונה התלוננתי אצל השופט. במשחק שאלתי את שלומי אזולאי, והוא אמר לי 'כן, אל תתייחס'".

View this post on Instagram

I’m still here

A post shared by Eliran Atar (@eliranatar16) on

הקהל של בית
הקהל של בית"ר, השחקנים נהנו מהדחיפה (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

לאחר המשחק אופיר קריאף סיפר על הגישה של השחקנים לקראת חיפה: "אמרו שנקבל בראש? שמענו את זה. אבל אנחנו בית"ר ירושלים. בטדי עם הקהל שלנו, אני לא חושב שאף אחד יכול לזלזל בנו. העדפנו להיות בשקט, לבוא לעשות את העבודה על המגרש, שמח שזה מה שעשינו, יכולים להיות גאים בעצמנו. עכשיו עם הפנים קדימה להפועל תל אביב. הזלזול דרבן? לא חושב, אנחנו לא מתייחסים למה שאומרים. זה הכדורגל. כשאתה מפסיד אז אתה 'בתחתית', וכשאתה מנצח אז מכתירים אותך. צריכים לקחת הכל בפרופורציות. עשינו משחק טוב, אנחנו בעיצומו של תהליך. יש פה בנייה טובה של המועדון והמערכת".

כשנשאל אם ממן ועטר הם השחקנים שיכולים להוביל מעתה והלאה את בית"ר במשחקים הבאים, ענה: "הרבה שחקנים הגיעו למשחק. כולם, מהשוער ועד הספסל. הצוות הכין אותנו מדהים. אין ספק שחנן ואלירן יוסיפו הרבה, שמחים על ההצטרפות שלהם. התעלות שלי? יש הרבה מבקרים ודברים שמדברים עליהם, אבל אני תמיד משתדל לבוא ולתת את הנשמה, את כל מה שיש לי. לפעמים היכולת באה יותר ולפעמים פחות. תמיד אתן הכל לקהל ולמועדון. שמח שהפעם זה צלח ומקווה להמשיך ככה".

הקשר המשיך להחמיא לשחקני הרכש: "עטר הוא בחור מאד חיובי ועובד קשה. את מה שיש לו ברגליים כולם מכירים, הוא תפור למועדון הזה. זה שידוך ממש מוצלח, מקווים להמשיך להנות ביחד. אין ספק שהוא תוספת כוח משמעותית. גם חנן ועידן ורד, כולם באים באנרגיות טובות. עלי מוחמד? אני והוא מדברים מלא פעמים ביום. שמח שהוא פה, הקבוצה צריכה אותו. כשהוא טוב כולם עולים מדרגה".

קריאף דיבר גם על הקהל: "כשהוא איתנו, הביטחון שלנו בשמיים ורק רוצים להמשיך ככה. שיבואו שוב בשני למלא את טדי, נקווה לשמח אותם שוב ככה. כל ניצחון הוא גדול, במיוחד כשזה מול יריבה כמו מכבי חיפה. אבל כל 3 נקודות הן מתוקות. הפועל תל אביב? בא לי שיתחיל עכשיו המשחק הזה".