באר שבע תחזור לגודלה האמיתי? (אלן שיבר)
באר שבע תחזור לגודלה האמיתי? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
סופה של תקופה יפה בבאר שבע (לירן מולדובן)
סופה של תקופה יפה בבאר שבע (לירן מולדובן) | צילום: ספורט 5

הפועל באר שבע בדרך לעידן חדש לאחר שאלונה ברקת הודיעה היום (ראשון) על עזיבת המועדון מהדרום לאחר 14 שנים. הזכויות של הקבוצה עברו לעו"ד יצחק יונגר, נאמן המועדון, שכבר שוקל להוציא את כל עובדי המועדון וכל השחקנים לחופשה ללא תשלום. בינתיים, הוא דיבר לפני זמן קצר בתוכנית 'חמש באוויר' על עתיד באר שבע ומה התוכניות שלו עם הכניסה לתפקיד המאתגר.

יונגר, האיש החזק במועדון כרגע, ממש לא דמות חדשה בכדורגל הישראלי ורק בשנת 2018 מונה להיות המפרק של הפועל פ"ת ועשה שם עבודה מצוינת שהבריאה את המלאבסים עד אשר נמכרו. למרות זאת, כרגע הפקיד שלו הוא אחר לגמרי ויונגר התייחס למצב החדש בבאר שבע: "כרגע אני לא יכול לספר על התוכניות כי אני לא יודע מספיק וצריך ללמוד ולדבר עם השחקנים. אני לא מגיע לקבוצה בתור מפרק. הסיטואציה כרגע היא אחרת ממה שעשיתי בעבר ועקומת הלמידה חייבת להיות מהירה על מנת שנצליח".

נאמן המועדון חזר ואמר שכרגע אין לו תשובות בנוגע למה שיקרה בהמשך והוא הולך ללמוד את הנושא לעומק ולבנות תוכנית סדורה: "קיבלתי את ההודעה רק היום, אני עדיין לא יודע מספיק בשביל להרחיב על עתיד המועדון. ברגע שאבין יותר אדבר בנושא. כרגע אין לי תשובות בנוגע לשאלות רבות בכל מקרה אני הכתובת לכל נושא בשביל שחקני הקבוצה".