(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
חדרה חוגגת. בעונה הבאה באום אל פאחם? (getty)
חדרה חוגגת. בעונה הבאה באום אל פאחם? (getty) | צילום: ספורט 5

אום אל פאחם עלתה לאחרונה לכותרת בהקשרים ספורטיביים לאחר שהקבוצה המקומית הדיחה את מכבי תל אביב בגביע המדינה והקשתה על מכבי חיפה. הקבוצה אמנם רחוקה מעליית ליגה, אך אין זה אומר שקבוצות ליגת העל לא יגיעו לעיר בעונה הבאה.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי הפועל חדרה בוחנת בתקופה האחרונה אפשרות לקיים את משחקיה בעונה הבאה באצטדיון "השלום" באום אל פאחם. כיום חדרה מארחת את משחקיה בנתניה וחלק גדול מהתקציב שלה משמש להשכרתו, זאת למרות שברוב המשחקים התפוסה ביציעים עומדת על 20%. בסופו של דבר, למרות ששקלו לעבור לשחק באיצטדיון השלום, ההערכה שימשיכו לשחק באיצטדיון בנתניה בשל הרצון להקל על האוהדים.

עלויות השכירות באצטדיון "השלום" צפויות להיות נמוכות מזה שבנתניה והוא צפוי להכיל כ-8,000 מושבים. כמו כן, ההערכה היא שתוך חצי שנה האצטדיון יהיה מוכן לאירוח משחקים. אז מה הסיכוי שהמהלך ייצא לפועל? בין הערים והמועדונים יש יחסים חמים. בנוסף, חדרה החתימה את ריף מסיקה לעונה הבאה והשאילה לאום אל פאחם את סלים עמאש.

משמעות הדבר היא שבעונה הבאה עשויים אוהדי בית"ר ירושלים, מכבי תל אביב, מכבי חיפה ויתר קבוצות ליגת העל, להגיע לאום אל פאחם ולא במסגרת הגביע.