(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
הסימון של שהר.
הסימון של שהר. "לכמה אנשים שאני מעריך" (דני מרון) | צילום: ספורט 5

לפעמים כל מה שצריך בשביל להתאושש מסדרת משחקים ללא ניצחון, זה קצת בשר טרי ומפגש מול האחרונה בטבלה - וזה בדיוק מה שקרה הערב (ראשון) להפועל ב"ש. אחרי שלושה תוצאות תיקו רצופות, הדרומיים שבו לטרנר והשלימו 0:3 מוחץ על סקציה נס ציונה. המשמעות? יוסי אבוקסיס התקרב צעד אחד נוסף לכיוון הבטחת הפלייאוף העליון.

ולמרות השינוי ביכולת, שבעיני רבים קשור ברכש המאסיבי, היה מי שגנב את ההצגה - בן שהר. ימים ספורים אחרי שהוחתמו אנתוני וארן וקייס גאנם, החלוץ הוותיק הוכיח שהוא כאן כדי להישאר עם צמד נוסף לרשימה. "היה כיף, אחרי תקופה ארוכה של איבוד נקודות סוף סוף ניצחנו", אמר שהר בסיום. "מהשנייה הראשונה הראנו את הכדורגל שאנחנו רוצים להראות. יש מה לשפר עדיין, אבל טרפנו את הדשא. הסימון בגול? לכיוון הספסל, לכמה אנשים שאני מעריך".

"התחרות עושה לי טוב, בטח בתור חלוץ", המשיך שהר והתייחס לרכש. "אני פה כמעט חמש שנים, תמיד יחזקו את הקבוצה ואני שמח שמגיע שחקן טוב. אני אמשיך לעשות את מה שאני טוב בו ואמשיך לעבוד קשה. אקולטסה? כיף שיש שחקן שמבשל, השחקנים החדשים מרעננים ומכניסים קצת רעב. יש פה שחקנים שרוצים להוכיח מי זאת הפועל ב"ש, נחזיר את הקבוצה החזקה לחיים".

אבוקסיס. אוויר לנשימה (דני מרון)
אבוקסיס. אוויר לנשימה (דני מרון) | צילום: ספורט 5

גם יוסי אבוקסיס, שתחילת הדרך לא הייתה חלקה עבורו, לא הסתיר את החיוך: "המחצית הראשונה הייתה מצוינת מכל הבחינות, גם הגנתית וגם התקפית, למרות ששיחקנו בעשרה שחקנים לא מעט זמן - זה לא פשוט. נס ציונה שלחו שחקנים קדימה והגיעו לכמה מצבים, אבל לא חזרנו אחורה, השחקנים הראו אופי".

על הזר החדש, אלטון אקולטסה, שהרשים בבכורה, הוסיף אבוקסיס: "אני לא אוהב לסכם אחרי משחק אחד. זה התחיל טוב, אבל אני מצפה ממנו לשחק ככה בכל משחק. הוא נמצא איתנו רק שני אימונים ובכל זאת החלטתי לתת לו לפתוח, אבל גם הישראלים היו טובים היום. שהר? הוא היה החלוץ היחידי מתחילת העונה, קשה לשחק ככה כל הזמן. הרגשנו שהוא על סף פציעה, מועדון כמו ב"ש חייב לפחות שלושה חלוצים בסגל כדי שתהיה מלחמה על ההרכב. בני יהודה? לא משחק רגיל, יהיה כיף".