(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
פרץ רוצה פלייאוף עליון (דני מרון)
פרץ רוצה פלייאוף עליון (דני מרון) | צילום: ספורט 5

עם הפנים לפלייאוף העליון. הניצחון החשוב של הפועל חדרה על בני יהודה אמש הציב אותה במקום החמישי, ארבעה מחזורים לסיום העונה הסדירה והחזיר את התיאבון לרכש בקרב ההנהלה. לאתר ערוץ הספורט נודע כי במסגרת היחסים הטובים בין חדרה למכבי חיפה, נעשתה פנייה בנוגע למקסים פלקושצ'נקו, אך הירוקים פסלו את הרעיון.

כמו כן, מגן מכבי חיפה, איקוום אוטין, צפוי להגיע לאימון הפועל חדרה, בעוד יהב גורפינקל יעשה את הדרך ההפוכה בעסקה שפורסמה לראשונה באתר ערוץ הספורט, כשמכבי חיפה תממן את שכרו. בנוסף, דידייה קוגבנייה יסיים את דרכו במועדון והוא עשוי להצטרף לסקציה נס ציונה או עירוני ק"ש. אם החלוץ לא ימצא קבוצה הוא יוקפא.

בתוך כך, קיים סימן שאלה סביב עתידו של החלוץ הברזילאי, לוסיו, שלא נטל חלק במשחק אמש ונראה מוטרד. עירוני ק"ש הגישה לו הצעת ענק על סך 300 אלף דולרים לעונה וחצי, אך נראה שהעסקה לא תצא לדרך בעיקר בשל ההתנגדות של אשתו. בנוסף, גם בני יהודה לוטשת עיניים לעבר החלוץ ובשונה מק"ש, לוסיו לא יתנגד לעבור לזהובים, שיצטרכו להגיע עמו ועם הפועל חדרה לסיכום. הפועל רעננה נמצאת במירוץ. במסגרת העסקה, הקבוצה תדרוש את דור ג'אן, כשגם שובל גוזלן, עידן שמש ואופיר מזרחי מועמדים להגיע למועדון.

חזרה למשחק, בחדרה מרוצים מאוד מהניצחון אמש ועדיין פוזלים לתחתית, למרות שפתחו פער של  15 נקודות מהקו האדום. השוער, אוסטין אג'ידה וחוליית ההגנה זכו למחמאות על כך ששמרו על שער נקי משחק שני ברציפות. גם כובש שער הניצחון, אליאל פרץ סחט מחמאות.

"אנחנו מתקרבים צעד אחר צעד ויש לנו עוד ארבעה משחקים כדי להעפיל לפלייאוף", אמר פרץ, "אנחנו רוצים להיות חלק מהשישייה הראשונה ואני חושב שהיינו שם כל העונה. מבחינתי, אנחנו לא מסתכלים על ההישארות, אלא מכוונים למעלה ואני מקווה שנעשה את זה. אתמול אני כבשתי, אבל כולם עשו עבודה נהדרת מהשוער ועד אחרון השחקנים".