(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
פדידה. אוהב את הדקות האלה (אלן שיבר)
פדידה. אוהב את הדקות האלה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שני הפסדים רצופים, אף אחד בהפועל כפר סבא, שנלחמת על חייה בליגת העל, לא האמין שההתאוששות תגיע דווקא אמש (שבת) בניצחון הסנסציוני 0:1 על מכבי חיפה בסמי עופר. ללא שחקני מפתח רבים וללא המאמן המורחק, אופיר חיים, העולה החדשה חגגה ניצחון חוץ ענק שלא יישכח בקרוב.

המאמן המורחק לא יכול היה לעצור את השמחה ועם שריקת הסיום קפץ בנשיקות ובחיבוקים ראשית כל על רביד גזל, שהדריך את הקבוצה בהעדרו, ואז על חניכיו שעמדו באופן ראוי מול הירוקים של מרקו בלבול.

מי שהפך לגיבור המשחק וגם הפעם סיפק את הסחורה במאני טיים היה קפטן הקבוצה, עומר פדידה, שחתום על שער הניצחון בדקה ה-96. בצוות המקצועי שבחו במיוחד גם את חוליית ההגנה, בראשה המגנים אביב סולומון, שהציג כהרגלו משחק נהדר, וכן גם טום שלח, שהתבלט וצפוי לעשות לחיים הרבה כאב ראש בעמדת המגן הימני.

"אני נשבע שידענו והרגשנו מהשנייה הראשונה שנגיע למשחק הזה וננצח", סיפר שלח על התחושות. "בדקה ה-90 אמרתי הלוואי וייגמר תיקו, אבל יש לנו את עומר פדידה שאוהב את הדקות האלו. אין שמח ממני, שער נקי מול מכבי חיפה זה לא מובן מאליו, היה כיף. בהרבה משחקים לא נתנו לנו סיכוי, והרבה פעמים שיחקנו טוב ולא לקחנו נקודות. הליגה הזו שוויונית חוץ מהגדולות. ידענו שאם נהיה רעים ולא נספוג אז יש מצב שנעשה את זה, כל הכבוד לכולם".

בינתיים, בצוות המקצועי מרוצים מהחיזוק שהגיע עד כה בחלון ההעברות - כשהם מסמנים את אמאדו סוקונה, שבישל אמש את השער בהופעת הבכורה שלו, כבינגו. כמו כן, בקבוצה מביעים שביעות רצון מבן רייכרט, שגיא דרור ולוואגה קיזיטו - אך יחד עם זאת מרגישים שעדיין חסרה תחרות בחוליית ההתקפה והחיפושים אחר חלוץ 9 קלאסי ישראלי, שיתחרה עם קיזיטו על העמדה, נמשכים.