(צילום: לירון מולדובן)
(צילום: לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5
"לא חושב שההפסד היה משמעותי". שחקני סקציה אחרי כפ"ס (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

בטיימינג לא אידיאלי, סקציה נס ציונה עומדת בפני רצף משחקים קשה:  בשבת, ייצאו הכתומים למפגש חוץ בסמי עופר מול מכבי חיפה, כשלאחר מכן מצפה לה משחק נגד בית"ר ירושלים. רז שטיין שב להתאמן באופן חלקי בעקבות רגישות במפשעה והוא בספק למשחק. אושר אבו שחתם אמש במכבי פתח תקווה צפוי להיות בסגל, אך יירד לספסל ואיתי עוזרי שהתאושש ממחלה צפוי לפתוח על חשבונו. סביין לילאיי ישוב גם הוא ל-11 של תורג'מן.

המאמן, עמיר תורג'מן, התייחס למשחקים הקרובים: "אנחנו לא לחוצים משני המשחקים הקרובים, אנחנו באים לשחק כדורגל, ואנחנו ברמה של ליגת העל. חלק מהמשחקים הם מול קבוצות גדולות, כולם עוברים את המשחקים האלה במהלך העונה. נגיע מוכנים. אנחנו יכולים לעשות את העבודה מול חיפה, יש לנו שחקנים טובים. זה כמובן יותר קשה מול קבוצות של 100 מיליון שקל תקציב. יהיה קשה, אנחנו נסבול, יש לחיפה הרבה כלים התקפיים טובים. נצטרך להיות בשיאנו".

נס ציונה מגיעה לאחר הפסד כואב להפועל כפר סבא שהוריד אותה מתחת לקו האדום: "האם ההפסד מול כפ"ס היה משמעותי? אני לא חושב, זה חלק מעונה שלמה של משחקים. היו משחקים שחשבנו שיהיה לנו יותר קשה וניצחנו. אני מאוד שמח מהדרך שהשחקנים שיחקו מול כפ"ס למרות ההפסד ושואב מזה הרבה עידוד, חוץ מ-10 הדקות הראשונות. נמשיך להתקדם ולהצליח, אנחנו במגמת שיפור אדירה וטובה".

נתנו פייט במפגש האחרון. נס ציונה נגד חיפה בגביע (צילום: ברני ארדוב
נתנו פייט במפגש האחרון. נס ציונה נגד חיפה בגביע (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

תורג'מן עקב אחר מכבי חיפה שפגשה באמצע השבוע את הפועל אום אל פאחם שלא התגוננה מולה: "אני לא מסתכל על מה אום אל פאחם עשו. נצטרך לעשות עבודת הגנה טובה מאוד ולמצוא פתרונות לחלק הקדמי. נצטרך להיות גם פקטור בהתקפה כי אי אפשר להתגונן 90 דקות. תמיד קשה מול מכבי חיפה בסמי עופר, אבל נגיע מוכנים". כזכור, במפגש האחרון של נס ציונה עם מכבי חיפה העונה, במסגרת סיבוב ח' של הגביע, היא הצליחה לתת לה פייט וגררה את הקבוצה של בלבול להארכה, בסופה נוצחה 3:1.

באשר לחלון ההעברות של ינואר, הודה המאמן: "ינואר זה חלון הזדמנויות נהדר לקבוצה, שחקנים באים והולכים. אנחנו רוצים לשדרג את הקבוצה ונעשה את זה. אמרתי לשחקנים בתחילת העונה שתהיה לנו קבוצה חזקה שתתמודד שווה בשווה בליגה ואמרתי להם את זה גם לפני כמה ימים. נעמיד קבוצה טובה לחלק האחרון של השנה".

האם יש קושי למצוא ישראלים? "יש בעיה עם זה, במיוחד בחלק הקדמי, שזה החלק שאנחנו רוצים לחזק. ההגנה מתייצבת בצורה טובה בחודשים האחרונים, אם זה זרים ואם זה ישראלים. נצליח למצוא את הרכש הנכון בשבילנו. יש תקציב מוגבל לנס ציונה. אנחנו לא רוצים להגיע לגירעונות מצד אחד ומצד שני רוצים להישאר בליגה. כולם יודעים במועדון שההישארות בליגה היא הדבר הכי חשוב ולכן כולם עושים מאמץ להביא כספים, גם ראש העיר. כששחקנים הולכים מתפנה תקציב להביא שחקנים אחרים. העניין הוא שצריך קודם כל למצוא את השחקנים המתאימים לנו".