בן מרטין (שמאל). כופר בחשדות  (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בן מרטין (משמאל). עבר בבקרה התקציבית (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הפועל נצרת עילית העבירה בבקרה את שני החלוצים אמוס קולי (20) ובן מרטין (22) והשניים צפויים לפתוח כבר במשחק הקרוב מול ג'ת אלאהלי. קבוצתו של אהוד בן שושן מעוניינת לשפר את מצבה הנוכחי בטבלה, 15 מתוך 16 קבוצות.

בן שושן אמר על החיזוק: ”שני השחקנים מאוד אתלטיים. קולי שחקן מאוד טכני ומרטין מוסיף מימד של מהירות בהתקפה, דבר שמאוד חשוב בליגה הלאומית. זה ערך מוסף שהם לא הגיעו בינואר, הם אצלנו מתחילת העונה. הם מחוברים מבחינה טקטית ומכירים את השיטה".

לקראת המשחק ביום שישי מול ג'ת אלאלהלי אמר המאמן: "אומרים שזה משחק על שש נקודות. אני אומר שזה משחק שקובע את עתידו וגורלו של המועדון. זה מסוג המשחקים שצריך לקחת אותם בכוח. זה להיות או לחדול".

"החיים לא קלים. זאת פרשת דרכים מבחינתנו. אם נוכיח שאנחנו מספיק טובים כדי לקחת את הנקודות מקבוצות התחתית זה ייתן לנו הרבה כוח להמשך. נעשה הכל כדי לבוא מוכנים ולקחת את הנקודות".

שחקני נצרת עילית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני נצרת עילית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה טרם נרגעו מהשיפוט של ניר עמר במשחק הליגה מול עירוני "ניר" רמת השרון. המנכ"ל גיל ברעם אמר בנושא: ”כל מי שדיברנו איתו בהתאחדות אמר שהוא בעייתי. הוא שרק לפנדל בדקה ה-87 שלא היה. זאת פעם שניה שהוא שורק לפנדל לרעתנו ושוב במשחק מול רמת השרון".

"פנינו למשקיף שהיה במשחק והוא אמר שינהלו איתו שיחה אבל הוא לא ישפוט אותנו יותר עד לסוף העונה". יו"ר הועדה המקצועית של איגוד השופטים, עמית קליין, הגיב: ”לא הגיעה אליי אף פניה בנוגע לשופט ניר עמר. הפועל נצרת עילית תמיד יכולים לפנות אלינו".

עמית קליין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עמית קליין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במשחקים נוספים שיערכו ב-15:00, אחווה עראבה תארח את מכבי אחי נצרת והמוליכה עירוני רמה"ש תארח את מכבי הרצליה לדרבי של השרון.