למרות שלושה הפסדים רצופים בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית, הפועל כפ"ס ניצחה 1:2 את עירוני רמה"ש במחזור האחרון והצליחה לשמור על המקום השלישי שמוליך אותה למשחק המבחן מול הפועל ר"ג, שיקבע מי מהן תשחק בעונה הבאה בליגת העל.

המשחק יתקיים ביום שבת בשעה 19:00 ומיקומו ייקבע מאוחר יותר. בשלב זה, האצטדיונים המועמדים לאירוח משחק המבחן הם אלו שבראשל"צ ובהרצליה. "זה גמר גביע לכל דבר, משחק אחד ואנחנו עולים", אמר ל-ONE יו"ר הקבוצה, ישראל בן יהודה.

על שלושת ההפסדים הרצופים שספגה הקבוצה בזמן הקריטי של המחזורים האחרונים אמר היו"ר: "משהו קרה בתקופה הזו, הגענו לשלב שאני לא ממש יודע להגדיר אותו, אולי בעיה במאני טיים, אבל זה קורה בכל קבוצה, ולכן אני לא נבהל מזה".

"אני בהחלט חושב שבקאדר השחקנים הנוכחי שיש לנו, חבורה מצוינת של בחורים שיודעים לקחת את המחוייבות עם המון אמביציה, נדע להגיע מרוכזים ולנצח את הפועל ר"ג", הוסיף בן יהודה.

בהתייחס לתפקודו של המאמן, תומר קשטן, אמר היו"ר: "אני מלווה את הכדורגל במשך הרבה שנים, וכתוצאה מכך אני בהחלט יודע להעריך את שיקול דעתו של תומר גם אם לעיתים יש לי תחושה שהוא נוקשה מדי. יש לו את היתרונות שלו".

קשטן, היו"ר מרוצה ממנו למרות הנוקשות  (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
קשטן, היו"ר מרוצה ממנו למרות הנוקשות (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"אני צופה לתומר עתיד גדול בקריירת האימון שלו, אם בהקשר ליכולת החשיבה שלו, היצירתיות וניהול המשחק. בל נשכח שמדובר בעונתו הראשונה כמאמן ואני מסיר בפניו את הכובע".

שחקני כפ&"ס מאוכזבים (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני כפ&"ס מאוכזבים (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

המגן הימני, רמי חליס, שהושעה בשבוע שעבר מהמשחק נגד עירוני רמה"ש, נקנס ב-3,000 שקלים בעקבות התנועה המגונה שהפנה לעבר אחד האוהדים במשחק ההפסד הביתי נגד נס ציונה, "אנחנו מבהירים לכל השחקנים והצוות אצלנו, בכל המחלקות, שלא נתפשר על בעיות התנהגות ומשמעת בקבוצה", סיכם בן יהודה.