רן בן שמעון עם שחקניו. שבר את המרפק (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון: "הנחיתה הכי כיפית בחיים" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה הצפונית, שעלתה השנה לליגת העל, ערכה היום (ראשון) את אימון הבכורה לעונת 2010/2011.

השמות הבולטים שנראו באימון הם בעיקר שחקני מכבי ת"א לשעבר אורי שטרית, השוער גיא חיימוב, הפרשן/מאמן רן בן שמעון, בראיין גראזיץ' שחתם בקבוצה, בולדייב שהאריך את חוזהו וכמובן שחקני הקבוצה כמו תומר סוויסה, סאלח חסארמה ושאר הסגל.

בקרית שמונה עוד לא יישרו קו לגבי מטרותיהם בעונה הבאה ונראה שהדעות חלוקות, כאשר המאמן רן בן שמעון אומר שזה לא הזמן להגדיר ציפיות או מטרות ואורי שטרית, שכנראה התרגל לימיו במכבי ת"א, הכריז כי המטרה היא פלייאוף עליון.

בן שמעון דיבר על הנחיתה הרכה מיוהנסבורג לכפר בלום :"זו נחיתה הכי כיפית שהיתה לי בחיים. השנה לא היתה לי פגרה, אני אוהב כשאין פגרה מכדורגל. מבחינתי, מיד שמסתיימת הליגה אפשר לצאת לדרך ולהתחיל את העונה הבאה".

כשנשאל האם ראה שחקן במונדיאל שיוכל להביא לקבוצה אמר :"היו שם כמה שחקנים אבל זה לא יצא. מבחינתי המונדיאל הזה היה בית ספר טוב ואנחנו ממשיכים הלאה. נתחיל עם הסגל הזה, בהחלט יגיע חיזוק נוסף".

אורי שטרית (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אורי שטרית (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו אוהבים להתחיל קטנים, הבניה שלנו מוקפדת. לקחנו קו של להתבסס על צעירים. להתחיל לדבר עכשיו על ציפיות ומטרות זה לא רציני, נגיב תוך כדי תנועה וכרגע המטרה שלי הוא משחקון האימון שייערך עכשיו", הוסיף בן שמעון.

שחקני קרית שמונה באימון לקראת אשדוד  (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אימון קרית שמונה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

ברק בכר יישר קו עם המאמן :"אם רן מסרב לדבר על ציפיות אז גם אני. בוא נגיד רק, שבתחתית אנחנו לא רוצים להיות אלא איפשהו באמצע. אני חושב שגם בהתחלה שהגענו לאירופה התבססנו על צעירים, נתנו עונה גדולה, יש לנו בסיס טוב. צירוף של שני זרים טובים ושני ישראלים יהפוך את הקבוצה לטובה יותר".

כשהתבקש להביע את דעתו על הפרשנות של רן בן שמעון אמר :"קצת סיבכתם אותי, אך אני יכול להגיד שמכל שלושת הפרשנים, הוא היה הכי טוב".

אוהדי קרית שמונה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי קרית שמונה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

אורי שטרית, שעבר לקבוצה ממכבי ת"א, אמר :"תענוג להיות פה חשבתי שיהיה הרבה פחות טוב אבל טעיתי. אני מכיר את החבר'ה, הרבה צעירים. אני חושב שאני מתאקלם בינתיים טוב. מי כמוני יודע איך זה להיות שחקן נוער שעולה לבוגרים ונותן עונה טובה. זה הכי כיף בעולם. אני חושב שאנחנו יכולים לעשות מקומות 1-5, זה הזמן יגיד. אני מבסוט מכל רגע".