מור שושן (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מור שושן: "לא ויתרנו על ליגת העל" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הליגה הלאומית מתקרבת לשלבי ההכרעה של העונה. בכל הקבוצות רוצים להשיג כמה שיותר נקודות לפני הקיזוז ולשפר עמדות לקראת הפלייאוף.

המחזור ה-27 ייפתח היום (שישי) כשבמוקד המשחקים תארח השלישית בטבלה, מכבי הרצליה, את השניה, הפועל כפ"ס (15:00). עבור הרצליה ניצחון במשחק חשוב מאוד מכיוון שכך הם יקזזו את ההפרש מכפ"ס לשבע נקודות וזאת לפני הקיזוז בסוף העונה. בכפ"ס לעומתם ירצו להמשיך את המומנטום מסוף המשחק בשבוע שעבר, בו חזרו מפיגור 2:0 לניצחון 2:3 בעשר דקות האחרונות.

בלם מכבי הרצליה, מור שושן, מתכונן למשחק כמו למשחק עונה לכל דבר, ואף ערך השוואה מפתיעה מאוד: "גם לפני העונה דיברו על המשחק בינינו לבין כפ"ס כמו על משחק עונה. בדיוק כמו שבליגת העל משחק העונה זה בין מכבי חיפה להפועל ת"א".

השחקן הוסיף: “שתי הקבוצות בערך באותה רמה. אנחנו לא עושים הכנה מיוחדת לקראת כפ"ס, אני מקווה מאוד שננצח ומאמין שאנחנו יכולים לעשות זאת. כבר אמרנו ונגיד את זה שוב, אנחנו צריכים לעלות לכל משחק כאילו זה משחק על החיים שלנו. בליגה הזאת אם אין המשכיות זה לא שווה כלום, אתה יכול לנצח שני משחקים רצופים ואז להפסיד אחד, וכל העבודה הקשה שעשית יורדת לטמיון".

משה סיני ומור שושן. &"הייתי בהרצליה שנה שעברה&" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
משה סיני ומור שושן (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

על מטרות קבוצתו אמר שושן: “אנחנו לא מסתכלים על ההפרש מכפ"ס. המטרה היחידה שלנו כרגע היא להבטיח את מקומנו בפלייאוף העליון, אחרי שנגיע לשם נתחיל לחשוב על הסיכויים ועל הכרטיס לליגת העל. לא ויתרנו על ליגת העל, אבל אנחנו מתעסקים רק בעצמנו".

המחזור ייפתח במשחק בין הפועל רעננה למכבי ב"ש (14:30). עבור כל אחת מהקבוצות יהיה זה משחק קריטי להמשך מאבקי המיקום לקראת הפלייאוף. ב-15:00 יפתח משחק נוסף שיפגיש את הפועל נצרת עילית הנאבקת על חייה, מול מכבי אחי נצרת שעוד לא איבדה תקווה בניסיון להתברג לפלייאוף העליון.