חנוכה בדרבי. "חוויה לעבוד עם בני טבק" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
חנוכה בדרבי. "חוויה לעבוד עם בני טבק" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

שני משחקים ייערכו הערב (שבת) במסגרת המחזור ה-19 של הליגה הלאומית. בית"ר/שמשון ת"א תארח את בני לוד (19:00, שכונת התקווה) ובמשחק המרכזי תארח הפועל הרצליה את הפועל כפר סבא (18:00, הרצליה).

הפתעת העונה עד כה, הפועל הרצליה, תנסה להמשיך במומנטום אותו יצרה בעזרת שני ניצחונות חשובים ויוקרתיים על היריבה העירונית והנוצצת מכבי הרצליה (0:1) ועל השלישית בטבלה ערב המחזור האחרון, הפועל רעננה (0:2).

חניכיו של בני טבק נראים מצויין בתקופה האחרונה ולמרות שני הניצחונות האחרונים, מחכה להם משוכה קשה לא פחות בדמות השניה בטבלה הפועל כפר סבא. אחד המצטיינים במערך של טבק הוא הקשר המוכשר שלומי חנוכה, שאף כבש שער בניצחון על רעננה.

לקראת המשחק מול כפ"ס, חנוכה נשמע מאושר מהיכולת והתוצאות, אך גם הוא יודע כי עבודה רבה עוד לפניו: "אני מרגיש שנולדתי מחדש בהפועל הרצליה. יש אווירה פנטסטית, כולם חברים, כמו משפחה".

בני טבק והספסל של הרצליה. נקלעו לפיגור (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בני טבק (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"זאת חוויה נעימה לעבוד עם בני טבק. אני נהנה מכל רגע איתו. יש הרבה שקט בקבוצה, יש שחקנים כישרוניים ואלמוניים עדיין וכנראה שזה הסוד", אמר חנוכה ל-ONE.

"כפר סבא קבוצה טובה שמועמדת לעלות ליגה. כמובן שכל משחק הוא חשוב מבחינתנו כי אנחנו רוצים להישאר למעלה וקרובים לצמרת. אני אשמח אם ניתן תצוגה כמו בשני המשחקים האחרונים שלנו".

חנוכה, שגדל במכבי חיפה ואף הספיק לשחק מספר משחקים בקבוצה הבוגרת, טרם זנח את חלום ליגת העל, אך עם זאת לא ממהר לחזור לליגה הבכירה: "היו לי כמה הצעות מקבוצות תחתית בליגת העל אבל זה לא היה אטרקטיבי מספיק עבורי".

שלומי חנוכהץ מועמד להגיע לעכו (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
מסודי בכדור גובה מול שלומי חנוכה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"אם יהיה משהו מעניין בסיום העונה נשקול את זה בחיוב. הייתי במכבי חיפה ואני חושב שהיה לי מה לתרום למועדון. כואב לי שלא קיבלתי צ'אנס בחיפה, אבל יש חיים אחרי מכבי חיפה. טוב לי איפה שאני וכרגע חיפה לא בראש שלי", סיכם חנוכה.