מליקסון. משחק אחרון נגד קבוצתו לשעבר (גיא בן זיו)
מליקסון. משחק אחרון נגד קבוצתו לשעבר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מאור מליקסון, קפטן הפועל ב"ש, ימריא לפולין כדי להצטרף לקבוצתו החדשה, ויסלה קראקוב, רק אחרי המשחק בשבת (17.00, וסרמיל) מול בית"ר י-ם שבו הוא יערוך הופעת פרידה מהקבוצה.

בכפוף לכך שיעבור את הבדיקות הרפואיות, יחתום מליקסון על חוזה ל-4.5 שנים בקבוצה הפולנית שבהן ירוויח קצת יותר ממיליון יורו. הקפטן נענה ללחצים שהפעילו עליו במועדון להישאר למשחק בשבת כדי להיפרד מהמועדון ומהאוהדים שליוו אותו במהלך השנתיים וחצי האחרונות.

חלוץ הפועל נצרת עילית, מוטי מלכה, סיכם את תנאיו לחמש שנים ויחתום כבר מחר על חוזה בקבוצה. הקשר עם מלכה בן ה-20 נוצר בהמלצתו של עוזר המאמן דני גולן שמכיר את השחקן עוד מימיו כמאמן הפועל נצרת עילית ממנה גם יגיע לבאר שבע.

יש לציין כי מלכה יחל לשחק במדי הקבוצה מבירת הנגב רק בעונה הבאה, כשבהמשך העונה הוא ינסה לסייע לקבוצתו הנוכחית לשרוד בליגה הלאומית. באר שבע תשלם לנצרת עילית כ-200,000 ש"ח שהם 50% מכרטיסו של השחקן.

מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם התייחס לסיכום ואמר ל-ONE: "העסקה סגורה והחתימה של השחקן בבאר שבע תתבצע כבר מחר. מוטי הוא שחקן מצוין שאני צופה לו עתיד גדול בכדורגל הישראלי".

במועדון ממשיכים להתכונן לקראת המשחק מול בית"ר י-ם כשהקשר הגנאי איברהים עבדול ראזק עבר את הבדיקות הרפואיות ויחל היום להתאמן עם הקבוצה. עבדול ראזק כמו גם יחיאל צגאי יעמדו לרשותו של המאמן ניר קלינגר למשחק הקרוב.