הנבחרת הצעירה הובסה היום (רביעי) 4:0 בנס ציונה במשחק אימון מול בית"ר/שמשון תל אביב, כחלק מיום האימונים המרוכז שערך המאמן גיא לוזון.

מטרת המשחק היתה לתרגל את השחקנים בעמדות שונות וכמעט רוב הסגל שותף למעט מוחמד כליבאת, ציון צמח, ניר ביטון, אמיר עגיוב, אופיר דוידזאדה ותום מונד הפצועים.

כבר בדקה השישית כדור קרן של בית"ר/שמשון מצא את הראש של מעוז סמיה שנגח לפינה הרחוקה של קליינמן וקבע 0:1. לאחר עשר דקות הגיע השער השני כאשר אלירן אפריאט כבש לאחר ריבאונד שהגיע מבעיטה חופשית. בדקה ה-40 הצעירה כמעט השוותה: טאלב טוואטחה מסר כדור רוחב מצויין שמצא את סוליליך לבד מול השער ומחמישה מטרים בעט היישר לידיו של השוער.

חמש דקות מפתיחת המחצית השניה מור גולן נתן מסירה חכמה לרואי סנדורי שלא התבלבל ומול השוער המחליף יאנקו קבע 0:3 לבית"ר/שמשון. בדקה ה-50 אפריאט השלים צמד וקבע 0:4 די מפתיע לתל אביבים על הנבחרת של לוזון. בדקה ה-85 נס זמיר נפצע לאחר תיקול, מתח את שריר התאומים ונטש את המשחק.

ציון צמח, שלא שיחק, התייחס ליום האימונים: "זאת הרגשה כיפית להתאמן עם הנבחרת. אני שמח שאני פה ומצד שני היה משחק אימון והפסדנו וזה איכזב אותנו מאוד. יש לנו עוד עבודה קשה עם גיא ואנחנו נעבוד קשה בשביל להצליח בקמפיין".

הנבחרת צעירה מול בית"ר/שמשון (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
הנבחרת צעירה מול בית"ר/שמשון (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

חלוצה של הפועל ר"ג, לירון דיאמנט, התייחס להפסד: "אמנם גיא אמר שמבחינתו כל משחק צריך להיות כמו גמר גביע אבל היום לא הלך לנו וזה קורה. עשינו כמה ניסויים שרצינו לבדוק. אנחנו נשכח את המשחק הזה מהר ונצא מחוזקים להמשך".

"אנחנו נפגשים מדי שבוע וזה גורם לנו להיות מאוד מגובשים. אנחנו נפגשים כל יום רביעי ועושים שני אימונים, אסיפות וידאו וגם ישנים ביחד כחלק מהגיבוש ואצלנו לא משנה מה הדת או הגזע שלך, כולנו כאן חברים".

גיא לוזון (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE