כאלב אוקונגו. ממשיך בנצרת-עילית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
כאלב אוקונגו. ממשיך בנצרת-עילית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל נצרת-עילית לא עוצרת וממשיכה בהכנות לעונה הבאה, כאשר בסוף השבוע הצטרף לחוליית ההתקפה של הקבוצה רונן שוורצמן, חלוצה של אחווה עראבה בעונה החולפת.

שוורצמן (32), שועל קרבות ותיק בליגה הלאומית, ינסה לפחות לשחזר את מאזנו מהעונה האחרונה, שבה כבש תשעה שערים ולעזור למועדון מהצפון להתברג בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית.

לצידו של שוורצמן בחוד ההתקפה ישחק בעונה הקרובה גם כאלב אקונגו. האחרון, שכבש עשרה שערים במדי נצרת-עילית בעונה החולפת, חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. במועדון ימשיכו בימים הקרובים לנסות ולחזק את הקבוצה, כאשר הדגש כרגע יושם על עמדת השוער, לאחר שהמשא ומתן עם אבי איבגי פוצץ.

החתמה נוספת ולא פחות חשובה למועדון היא מינויו בסוף השבוע של עובד גרינפלד למנהלה המקצועי של מחלקת הנוער. גרינפלד, שחקן עבר במועדון, יהיה אחראי על מחלקות הילדים, הנערים וכמובן קבוצת הנוער ובמועדון מהצפון בטוחים כי הוא האיש הנכון והראוי ביותר לעמוד בתפקיד המחייב.

אלי אלפסי, מנכ"ל הקבוצה, העיד על חשיבותו של התפקיד למועדון ואמר ל-ONE: "עובד יטפל בכל ההיבט המקצועי של מחלקות הנוער. תפקידו יהיה לאתר שחקנים כשרוניים, להדריך וללוות את המאמנים השונים, להיות נוכח במשחקים של המחלקות השונות ואף להעביר אימונים אישיים לשחקנים בעלי פוטנציאל".

ירון הוכנבוים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ירון הוכנבוים. נצרת-עילית מתחזקת לקראת העונה הבאה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על הדגש הרב שנותנים לנושא הנוער בנצרת-עילית ועל התוצאות המרשימות הוסיף אלפסי: ”זכות הקיום של מחלקת הנוער היא לייצר שחקנים לקבוצה הבוגרת. אנחנו כל שנה מעלים 4-5 שחקנים מהנוער לבוגרים".

"המחלקה עומדת בצורה יוצאת דופן ביעדיה ולראייה, השנה מרכיבים את סגל הקבוצה הבוגרת 14 שחקני בית, נתון מדהים.זהו תהליך שבסופו של דבר משתלם והבונוסים הם כמובן שחקנים בדמותם של איתי שכטר, מוחמד כליבאת ומור שושן, שנמכרים לקבוצות הגדולות ומכניסים כסף לקופת המועדון".