שחקני הכח חוגגים. רוצים להישאר מושלמים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הכח חוגגים. רוצים להישאר מושלמים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

אחרי משחקי הנבחרת ומחזור גביע הטוטו שנערכו בשבוע שעבר, הליגה הלאומית חוזרת לעניינים. היום (שישי) ב-16:30 ייפתח המחזור השלישי עם שלושה משחקים, המעניין ביניהם הוא בין הראשונה לשניה, מכבי אחי נצרת מול הכח עמידר רמת גן, שתיהן עדיין בעלות מאזן מושלם.

הכח עמידר ר"ג, שכמעט איבדה את מקומה בליגה הלאומית בשנה שעברה, פתחה את הליגה מצוין עם שני ניצחונות על הפועל נצרת עילית והפועל ירושלים. באותה הסירה נמצאת גם אחי נצרת עם שני נצחונות בליגה ושלושה ניצחונות במסגרת משחקי גביע הטוטו, ונראה שהיא בכיוון הנכון לליגת העל.

למאמן הקבוצה, שמעון הדרי, תחושות טובות אך הוא יודע כי הליגה עוד ארוכה מאוד: ”העונה רק התחילה כך שאלו תוצאות של פתיחת עונה שכמובן יעזרו לנו בהמשך, אך אנחנו לא נשענים עליהן. מבחינתנו המשחק זה מבחן של אופי והמשכיות להראות שאנחנו קבוצה טובה".

אחי נצרת מצידה תגיע למשחק בלי ליאור לינדר אשר סובל ממתיחה בשריר התאומים ואת מקומו יתפוס אלירן חודדה אשר גם חזר מפיצעה ממושכת.

שמעון הדרי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שמעון הדרי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מבקיע הצמד במשחק פתיחת העונה של הכח, עומר רפס, מצפה למשחק: ”לא ציפינו לפתיחה מצוינת כזו ואנחנו מקווים להמשיך את המומנטום החיובי. אחי נצרת קבוצה חזקה מאד ולה הרבה שחקנים מנוסים בניגוד אלינו שאנחנו יחסית צעירים, אבל צעירים עם התלהבות. אני מקווה מאד שהשילוב הזה יוכיח את עצמו. אנחנו סגל מלא כולם בריאים וכשירים ובאים כמו כל משחק להילחם ולקחת נקודות".

במשחק נוסף שיחל באותה השעה בני לוד תצא למשחק חוץ קשה מול מכבי הרצליה של עופר טלקר. שתי הקבוצות טרם השיגו ניצחון העונה בליגה. בעוד שהקבוצה ההרצליינית מגיעה למפגש לאחר הפסד ותוצאת תיקו בשני המחזורים הקודמים, חניכיו של סלימאן אזברגה מגיעים למשחק כשבאמתחתם אפס נקודות ואפס שערי זכות.

עומר רפס חוגג (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומר רפס חוגג (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

 אולם, הפתיחה הצולעת הזו לא מונעת משחקני בני לוד להישאר אופטימיים ולהאמין ביכולתם. על כך מעידים דבריו של בלם הקבוצה, יקיר שינה: "הניצחון הראשון יגיע היום. אני סמוך ובטוח שהקבוצה תציג יכולת טובה ותצא לדרך המלך. מה שמנע מאיתנו ניצחון עד עכשיו היה חוסר מזל".

עוד הוסיף שינה: "מכבי הרצליה היא קבוצה חזקה מאד וצפוי לנו משחק קשה אבל אנחנו מגיעים במרץ לנצח ואני לא רואה סיבה שלא ניקח את הנקודות. ברגע שנבקיע את השער הראשון, נצא לדרך חדשה". במשחק נוסף תארח הפועל רעננה את הפועל הרצליה.

יקיר שינה עם בוקסה בימיו בהפועל ר&"ג. &"חשוב לי לנצח&" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יקיר שינה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE