רובי רגב. נפרד מהמדים הכתומים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
רובי רגב. נפרד מהמדים הכתומים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בהפועל ראשון לציון הולכים ומשלימים את בניית סגל הקבוצה לעונה הקרובה בליגת העל וממשיכים לבחון אופציות נוספות לחיזוק הקבוצה, כשהדברים אמורים בעיקר לגבי חוליית ההתקפה. בינתיים נפרדו במועדון מעיר היין מאחד השחקנים האהובים בקבוצה, רובי רגב.

הבלם המצוין בן ה-30 שרשם עלייה עם ראשל"צ לליגה הבכירה בעונה החולפת חתם על חוזה בהפועל כפ"ס, שם ישחק בעונה הקרובה, דבר שלא השאיר את אנשי ראשל"צ אדישים. אחד מבעלי הקבוצה, רון חדד, סיפר על חשיבותו של רגב למועדון, כשאמר: "לא ניתן לאמוד את גודל התרומה של רובי רגב להפועל ראשל"צ בשנים הראשונות שלנו כבעלים".

חדד המשיך ושיבח את רגב: "הוא עזר לגבש את הצוות בזמנים שלא חשבנו שזה אפשרי בכלל. הוא היה קפטן מהיום הראשון שלו בקבוצה וזה לאו דווקא התבטא רק בסרט על היד אלא בתרומה הכללית ובאישיות המדהימה שלו, אנחנו רוצים להודות לו מאוד על תרומתו למועדון ומצטערים שלא התאפשר להמשיך את ההתקשרות עימו".

על המשך דרכו של רגב אמר חדד: "אנחנו שמחים מאוד שהסתדר לרובי לעבור להפועל כפ"ס, זו בחירה מצויינת עבור שני הצדדים שאני משוכנע שתוביל להצלחה ואני משוכנע שהפועל ראשל"צ ורובי רגב עוד ישתפו פעולה בעתיד כשהוא יהפוך למאמן".

רובי רגב מוציא התקפה קדימה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
רובי רגב. (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

רגב עצמו אמר בהתרגשות: "היו לי שנתיים נפלאות בראשל"צ במהלכן העפלתי עם הקבוצה לליגת העל. אני רוצה מאוד להודות לרביב ספיר ורון חדד, קשה לי לעזוב כי זה מועדון שנקשרתי אליו אבל אני מגיע למועדון לא פחות גדול כמו הפועל כפ"ס ואני ממתין כבר לאתגר החדש שלי. אני מאחל המון בהצלחה לראשל"צ בליגת העל ומוסר תודה גדולה לאוהדי הקבוצה שתמכו בי ועודדו אותי, תמיד תהיה לי פינה חמה בלב עבורם".