הכח חוגגת שער של טל שמעיה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שמעיה עם שחקני הכח. "נילחם על החיים" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הכח עמידר רמת גן תפגוש היום (שבת) ב-17:00 את השניה בטבלה, עירוני ניר רמת השרון למשחק קצוות רגע לפני משחקי הפלייאוף של הליגה הלאומית. הקבוצה הרמת גנית תגיע כשבאמתחתה 21 נקודות הממקמות אותה במקום ה-12 בפער של שתי נקודות בלבד מעל הקו האדום עוד לפני הקיזוז. חניכיו של סתיו אלימלך מודעים לכך שסכנת הירידה לליגה הארצית מרחפת מעל ראשם ושמחכים להם שישה משחקים שכולם קרבות הישרדות לא פשוטים.

חלוץ הכח טל שמעיה אמר ל-ONE לקראת המשחק: "אנחנו במצב לא טוב. איבדנו הרבה נקודות העונה והרבה מההפסדים שלנו היו בדקות האחרונות. המשחק מול רמה"ש, כמו שאר המשחקים הבאים בפלייאוף, הוא משחק על החיים שלנו. אנחנו נלחמים על החיים שלנו ואנחנו לא מתכוונים לוותר".

"המשחק מול רמה"ש הוא משחק קשה. במהלך השבוע עבדנו הרבה על ההגנה ועל הסגירות אבל אנחנו לא באים להתגונן. אנחנו צריכים את הנקודות הרבה יותר מרמה"ש ולכן לא נוותר על המשחק ההתקפי שלנו. אנחנו באים לנצח ולקחת את הנקודות", הוסיף החלוץ.

טל שמעיה וגיא זיגדון (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
טל שמעיה וגיא זיגדון (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

"אני חושב שהבעיה שלנו זה בעיקר חוסר מזל", המשיך שמעיה. "יש לנו סגל טוב והיכולת של השחקנים לא באה לידי ביטוי במגרש. כולנו חושבים שיש פוטנציאל בקבוצה. גם המאמן חושב כך והוא עושה לנו הרבה שיחות כדי להעלות לנו את הביטחון. אני מאמין שנישאר בליגה הלאומית".

במשחק נוסף, האחרונה בטבלה, אחווה עראבה, תמשיך את מלחמת ההישרדות שלה בליגה ותארח את הפועל נצרת עילית, שגם איננה מוגנת מהירידה לליגה הארצית. מכבי אחי נצרת, שתפסה את המקום שסוגר את הפלייאוף האמצעי, תפגוש את מוליכת הטבלה, הפועל כפ"ס. הפועל ראשל"צ, שלא הפסידה בשבעת המשחקים האחרונים, תתארח אצל עירוני בת-ים ותנסה לשמור על המאזן החיובי שלה.