לאריה קינגסטון. חתם בהפועל ב
לאריה קינגסטון. חתם בהפועל ב"ש (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

הקשר הגנאי, לאריה קינגסטון חתם הערב (רביעי) לשנתיים בהפועל באר שבע באמצעות סוכנו מאיר ריפמן ויצטרף למחנה האימונים של הקבוצה. באר שבע תהיה התחנה השלישית בקריירה של הקשר בן ה-30 בישראל לאחר ששיחק בהפועל ת"א ובמכבי אחי נצרת, שנמצאת כיום בליגה הלאומית.

הבעלים אלונה ברקת הגיעה לצפות בקבוצתה גוברת 0:3 על מכבי ב"ש מהלאומית במשחק הכנה אחרון לפני היציאה למחנה האימונים בפולין. ברקת התייחסה לפתיחת העונה ואמרה ל-ONE: "מדובר רק בתחילת האימונים ויש דברים יפים שרואים מהקבוצה. יש דינמיקה טובה בין הצעירים לוותיקים".

מאמן הקבוצה ניר קלינגר הוסיף: "חסר לנו עוד מחץ בחלק הקדמי. דוד יאנצ'יק יצטרף אלינו ביום שבת למחנה, אבל אנחנו לא נעולים על שחקן זה או אחר".

במשחק ההכנה עצמו שחולק לשלושה שלישים, הנציגה הבכירה של בירת הנגב פתחה טוב יותר. כבר בדקה השמינית מצא קינגסטון את הרשת של היריבה העירונית בבעיטה מחוץ לרחבה שפגעה בשחקן מכבי וחדרה לרשת.

ניר קלינגר עם שמעון ביטון. &
ניר קלינגר עם שמעון ביטון. &"לא נעולים על שחקן זה או אחר&" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בדקה ה-24 הכפילה הפועל את התוצאה לאחר שיוסי תורג'מן מסר לירדן אבוחצירא הצעיר שמפגין יכולת נהדרת מאז תחילת האימונים. אבוחצירא בן ה-18 עבר שחקן ומול השוער בעט בקוח רוח פנימה. בדקה ה-85 נקבעה תוצאת המשחק כשאוהד סעדון השתלט על כדור במרכז הרחבה ודחק פנימה.

בהפועל ב"ש פתחו: מארצ'ין צבאיי, לואיס טורס, עודד גביש, אבי יחיאל, אופיר דוידזאדה, לאריה קינגסטון, יוסי תורג'מן, יוסי אלקיים, ירדן אבוחצירא, סיראז' נאסר ויוסף אבו לאבן.

אלונה ברקת. יצאה עם השחקנים לארוחת צהריים (משה חרמון)
אלונה ברקת. הגיעה למשחק ההכנה של הפועל ב&"ש (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, הקשר גיא עובדיה מהפועל ירושלים הגיע להתרשמות במועדון ואף שותף במשחק, אך לא ימריא למחנה האימונים. הקשר ליאל זגורי שיושאל לקבוצה אחרת החל להתאמן בסקציה נס ציונה מהליגה הלאומית. בזגורי הצעיר שוב מעוניינות מספר קבוצות מהליגה הלאומית וינסה להרשים את מאמן נס ציונה רפי כהן, כדי לחבור לאקס אחר של האדומים, יחיאל צגאי, שכבר חתום במועדון.