אלי מחפוד (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אלי מחפוד. ממשיך בהפועל אשקלון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

למרות שעסקת הרכישה של הפועל אשקלון, היורדת לליגה הלאומית, עדיין תלויה ועומדת, המנכ"ל צ'יקו מגיה החליט לא להתמהמה עם ההכנות לעונה הקרובה וסיכם הבוקר (שישי) עם מאמן הקבוצה בעונה שעברה, אלי מחפוד, על הישארותו לעונה נוספת.

מחפוד, שהגיע לקבוצה בחודש מארס וירד עימה לליגת המשנה, יפתח את אימוני הקבוצה בהדרכתו כבר ביום ראשון. מחפוד נשמע מרוצה ולהוט להמשיך בעבודה ואמר ל-ONE: "שמחתי להיענות להצעתו של צ'יקו ולהמשיך לאמן את הפועל אשקלון".

"החלטתי להישאר  בלב שלם. זו משימה מאתגרת כי הזמן קצר והמלאכה מרובה. אנחנו נמצאים בפיגור מבחינת ההכנות, אבל אני מאמין שעם עבודה קשה נצליח להדביק את הפער".

"המטרה העליונה של המועדון היא לגדל ולשלב את השחקנים הצעירים של המועדון ואת שחקני הבית וליצור בסיס חזק למועדון שיחזיק אותו ויוביל אותו קדימה בעתיד. זה חשוב לנו אחרי העונה הקשה שעברנו. המטרה השניה היא כמובן להשתלב בפלייאוף העליון אבל באמצע העונה נעשה הערכת מצב מסודרת ונמשיך משם".

אלי מחפוד (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלי מחפוד (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מגיה אמר: "מחפוד עשה עבודה מצוינת בעונה שעברה. הוא השאיר לנו את הסיכוי להישאר בליגה והירידה שלנו לליגה הלאומית היא לא באשמתו. מחפוד מיצה את היכולת של כל השחקנים הצעירים, הוא מזוהה עם הקהל ועם הקבוצה ומן הראוי שהוא ימשיך את העבודה שהתחיל".