שחקני עראבה. האוהדים יוכלו לראות אותם (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני עראבה. האוהדים יוכלו לראות אותם (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מחזור המשחקים ה-26 ייצא היום (שישי) לדרך כשהקבוצה שנמצאת במקום השני בטבלה, עירוני רמת השרון תארח את מכבי הרצליה של המאמן סלובודאן דראפיץ' (15:00).

רמת השרון המפתיעה לטובה נמצאת במקום השני בליגה במרחק של 11 נק' מהמוליכה, קרית שמונה ובקבוצה ינסו לעשות מאמצים עד לתום העונה הסדירה בכדי לצמצם את הפער מהקבוצה הצפונית.

כדי להתחיל במלאכת צמצום הפערים, הקבוצה מרמת השרון תצטרך לנצח את חניכיו של דראפיץ', שנמצאים בתקופה טובה לאחרונה לנוכח רצף שני הניצחונות שהצליחו לייצר. למרות זאת, הקבוצה שנמצאת רק במקום ה-9 בטבלה כשניצחון על רמת השרון יכול להקפיץ אותה עד אל המקום החמישי.

בלם הרצליה, עוז יפרח, אמר ל-ONE: "אני מאמין שיצאנו מהתקופה הפחות טובה שהיתה לנו. אני מאמין שהפנמנו את העובדה שלא הבקענו 11 משחקים. בכל משחק צריך להתחיל מחדש וצריך להגיע למצבים ולנצל אותם. אנחנו לא ניצלנו את המצבים. בליגה הלאומית מי ששומר על יציבות, שזה המתכון הכי חשוב להצלחה, מגיע רחוק. אנחנו מסתכלים על כל משחק לגופו וכל משוכה שנעבור תהיה לטובתנו".

לקראת רמת השרון אמר הבלם: "יהיה משחק קשה, גברי וחזק. רמת השרון קבוצה חזקה שלא סתם נמצאת בצמרת הגבוהה. בסיבוב הקודם היה משחק שקול, אני מאמין שזה מה שיקרה והראשונה שתבקיע תנצח".

ספסל דראפיץ´ (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ספסל דראפיץ´ (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

במקביל למשחק בין שתי הקבוצות, ישוחקו עוד שני משחקים. עירוני בת ים תארח בביתה את הפועל מרמורק (14:30) ואילו אחווה עראבה תארח את הפועל כפר סבא (14:30), עם קהל.

ביה"ד העליון של ההתאחדות לכדורגל קיבל את ערעורה של אחווה עראבה וביטל את עונש המשחק ללא קהל שנגזר על הקבוצה, שהיה אמור להיות מול הפועל כפ"ס. ביה"ד קבע כי העונש יומר למשחק ללא קהל על תנאי למשך שנה.