אבו ענזה. 3 נקודות ראשונות העונה ללוד (מתן להב) (צילום: מערכת ONE)
אבו ענזה (משמאל). חגג צמד בניצחון קבוצתו (מתן להב) | צילום: מערכת ONE

המחזור התשיעי בליגה הלאומית ננעל הערב (שני) עם שני משחקים, כאשר בני לוד ניצחה במשחק חוץ את ג'ת אלאהלי בדרבי של המגזר 0:3. ללוד זהו הניצחון השני העונה בעוד שג'ת ספגה את הפסדה החמישי. במשחק נוסף, הפועל הרצליה סיימה ב-0:0 עם מכבי ב"ש. קבוצתו של בני טבק נמצאת במקום החמישי, בעוד שהדרומיים נמצאים במקום התשיעי. 

עירוני ג'ת אלאלהלי אירחה את בני לוד בדרבי המגזר ללא המאמן אבי סבג שלא הגיע למשחק וכנראה סיים את דרכו בקבוצה. בנוסף למאמן גם שחקני, מיכה שושן ואורן יעקב לא הגיעו.

המשחק התחיל בשליטה של האורחים וכבר בדקה השניה כדור שהורם לרחבה מצא את אבו ענזה שכבש מקרוב והעלה את קבוצתו ליתרון 0:1. בדקה ה-33 כדור הגיע לרחבה של ג'ת אאלהלי, השוער ענאן פרו הדף לרגליו של יוסי ארז, שדחק לרשת והכפיל את היתרון. המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון של האורחים.

במחצית השניה ג'ת אאלהלי ניסתה לחזור למשחק ולצמק את התוצאה אבל המשיכה להחמיץ ושלוש דקות לסיום המשחק מוראד אבו ענזה המצויין הוכשל ברחבה על ידי שוער המארחים, ענאן פרו. השופט הורה על פנדל לזכות האורחים והרחיק את השוער בכרטיס אדום. מוראד אבו ענזה כבש את הפנדל והבקיע את שערו השני במשחק והשלישי לקבוצתו. בסיום בני לוד השיגה ניצחון חוץ יקר על ג'ת בדרבי המגזר, ועלתה למקום ה-11 עם שמונה נקודות. לעומתה, ג'ת אלאהלי יורדת למקום ה-12 עם שמונה נקודות.

אבו סובחי. מאושר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו סובחי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

נביל חלוק מנהלה של קבוצת עירוני ג'ת אלאהלי הגיב לעובדה שהמאמן והשחקנים לא הופיעו: "אנחנו מתכוונים להזמין את שני השחקנים שלא הופיעו למשחק לוועדת משמעת, הם צפויים לקבל קנס גבוה והשעיה עד להודעה חדשה. לגבי המאמן, נראה מה יהיה".

במשחק נוסף סיימו הפועל הרצליה ומכבי ב"ש ב-0:0 חלש.