אבי כנפו. יורד ללאומית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבי כנפו. יורד ללאומית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הפועל עכו, אבי כנפו, שקיבל הודעה כי הוא רשאי לחפש קבוצה, החל במגעים עם מכבי אחי נצרת מצמרת הליגה הלאומית. כנפו שמחזיק בחוזה גבוה בעכו, אמור להפגש עם יו"ר הקבוצה, ציון ויצמן, על מנת לפתור מספר מחלוקות כספיות לפני שהוא חותם בנצרת.

שחקן נוסף שאמור לעזוב, אבל לא מתלהב לקום וללכת עד שלא יגיע להסדר כספי על תשלום כל שכרו עד סוף העונה הוא החלוץ לואיס זומה. האחרון כבר קיבל מספר פניות מהליגה הלאומית ובשלב זה לא מתלהב לעבור. אם לא יגיע להסדר עם הקבוצה, לא מהנמנע שעכו תאלץ להקפיא את חוזהו של השחקן.

בינתיים, בעכו בודקים מספר אפשרויות לחיזוק. שמו של החלוץ הסרבי ניקולה טרוייץ' (19), ששייך לפרטיזן בלגרד, עלה כאפשרות לחיזוק.

אלכסנדר דוידוב שלא שיחק מול נתניה בגלל שבר באף, חזר להתאמן ויהיה כשיר למשחק הליגה הקרוב מול הפועל פ"ת. בו הוא ישחק לצידו של יובל שבתאי. רועי לוי חזר להתאמן ונראה שיחזור לסגל אחרי תקופה ארוכה, בה היה פצוע.

להבדיל מהמשחק בנתניה, עכו תחזור במשחק הקרוב לשחק עם שני בלמים ולא שלושה. בקבוצה טוענים ששיטת שלושת הבלמים לא הוכיחה את עצמה עד כה ועובדה שבנתניה אלי כהן החליט לשנות את השיטה תוך כדי המשחק.