יעקב הלל, מנהלה המקצועי של הפועל ראשל"צ, סיים את תפקידו באופן רשמי. למרות שבמהלך סוף השבוע היו ניסיונות להשאירו במועדון, הם לא צלחו ושני הצדדים נפרדו. הלל, שבמשך שלוש שנים במועדון היה שותף לעליית הקבוצה ליגות, ימשיך כפי הנראה לאפיק אחר, כאשר האחרון אוחז בתעודת פרו ואולי גם יפנה לקריירת אימון.

רון חדד, אחד מבעלי הקבוצה, התייחס לפרידה מהלל ואמר: "המועדון כולו רוצה להודות ליעקב הלל על פועלו בכל התחומים, החל מהקמת המועדון ורגע קנייתו ועד להישגים המרשימים בשלוש השנים כמנכ"ל המקצועי של המועדון".

חדד הוסיף: "יעקב עמל רבות על מנת לשחרר את המועדון מידי העירייה וכן הוא זה שהכיר ביני לבין הבעלים השני של הקבוצה, רביב ספיר. זה לא פשוט להוציא מועדון מידי עירייה והוא עזר לנו רבות. את ההצלחה הזו אי אפשר לקחת לו, אני מאוד אוהב את הבן אדם הזה, הוא ראוי, מקצוען ומבין בכדורגל ברמה גבוהה מאוד".

חדד סיכם ואמר: "אני מאוד מקווה שהוא ימצא תפקיד שראוי לכישוריו ואני באופן אישי אעשה הכל כדי לעזור לו. אין לי ספק שבעתיד עוד ניפגש, ככה זה בכדורגל".

בתווך הקבוצה החתימה את המגן קובי מוסא לעונה נוספת. מוסא שעבר במהלך הקריירה במספר רב של קבוצות ציין במעמד החתימה כי הבין שמצא לו בית חם וכי הוא רוצה להמשיך ולתרום להצלחת הקבוצה.

בנושא אחר, המאמן, ניסן יחזקאל, המריא להונגריה כדי לסגור מחנה אימונים ולהתרשם ממספר שחקנים והוא צפוי לחזור ביום רביעי. עוד נודע כי הקבוצה כבר הצליחה לסגור מספר משחקי אימון כחלק מההכנה לגביע הטוטו והיא תשחק נגד מכבי ת"א והפועל ב"ש.

יעקב הלל. סיים את תפקידו (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
יעקב הלל. סיים את תפקידו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

השוער מאיר כהן מתרחק מהקבוצה ואילו אוהד כהן מתקרב כמו גם המועמד הנוסף, קאלה דרשלר. הנטייה היא לכיוון אוהד כהן, אם אופציית מאיר כהן תרד מהפרק באופן סופי.

מאיר כהן (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מאיר כהן. מתנדנד (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

אמש (שבת) התקיים מפגש קבוצתי בביתו של הבעלים, רביב ספיר. במהלך המפגש הוקרן לשחקנים סרטון בו רגעי האושר והשפל לאורך העונה האחרונה. בקבוצה החליטו גם לערוף נשף עליה בשבוע השני של יוני.