מסאי דגו: "גם לפני הדרבי היה ביטחון" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מסאי דגו: "גם לפני הדרבי היה ביטחון" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

המשחק בין מכבי הרצליה לבין מוליכת הטבלה, הפועל ר"ג יפתח היום (שישי) בשעה 15:00 במסגרת המחזור ה-20 בליגה הלאומית.

בתוך כך, חניכיו של עופר טלקר בצד הצהוב של הרצליה מגיעים למשחק מול הפועל ר"ג לאחר ניצחון 0:2 בדרבי במומנטום טוב, להתמודד מול הקבוצה החזקה בליגה.

הקשר, מסאי דגו, בין המנוסים בקבוצה הצעירה, שיתף בתחושותיו לאחר הניצחון מול היריבה העירונית ולקראת שבת: "זה הוסיף ביטחון. גם לפני זה היה לנו ביטחון, אבל לא הבאנו אותו לידי ביטוי. עופר מצפה מאיתנו השחקנים הוותקים כמו בני חדד ואבי איבגי להביא את השקט לקבוצה".

דגו הוסיף: ”אנחנו מדברים קודם כל על להיות בפלייאוף העליון לפני הכל. אבל אנחנו באמת לא מדברים על זה בחדר ההלבשה, אם נעלה ליגה או לא. אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק וזאת לא קלישאה".

שנשאל האם חושב שמקומו בליגת העל כמו אחיו ברוך דגו הגיב: ”אני חושב שכן ולפעמים צריך מזל הייתי בליגת העל שיחקתי באשדוד והייתי שחקן הרכב. הייתי שחקן מושאל באותה תקופה חמישה מחזורים לסוף קרעתי את הרצועה הצולבת. משם היה קשה לחזור, אבל אני מרגיש שאני יכול לחזור במויחד איך שהליגה נראת השנה. אני מעדיף לעלות עם מכבי הרצליה. זה המועדון שמנוהל הכי טוב בלאומית. מבחינת משכורות והתנאים טובים כמו בליגת העל. ברוך הוא המודל לחיקוי שלי גם מבחינת אופי ומקצוענות הוא אחי הגדול, הוא אומר לי מה לעשות. אין קנאה אני אוהב אותו".

עופר טלקר (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עופר טלקר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

דגו סיכם: "עופר עושה עונה גדולה הוא מכין אותנו טוב מאד ,אנחנו באים נגד קבוצה הכי טובה בליגה ואנחנו נותנים להם כבוד אבל נסתכל להם בלבן של העיניים ונקווה לנצח".

אלירן ג'ורג' על סף חתימה בהכח/עמידר ר"ג
המגן, אלירן ג'ורג', שכבר תקופה אינו מוצא את עצמו בהפועל חיפה לא ראה דקות משחק ואף לא יצא למחנה האימונים עם הקבוצה. מכיוונה של הליגה הלאומית הגיעו לא מעט הצעות בינהן חוזים מהפועל אשקלון ואחי נצרת, על פי המסתמן הכח/עמידר ר"ג היא הבחירה הטובה ביותר בשביל ג'ורג' והוא צפוי לחתום בקבוצה. 

אלירן ג´ורג´ (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלירן ג´ורג´ (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE
מבלי קשר לחיזוק, מצבה של קבוצת האיחוד אינו מזהיר. המשכורות איחרו להגיע ולא בפעם הראשונה. שחקני הכח/עמידר אשר מדשדשים באמצע הטבלה מקווים לקבל את התשלום עד למשחק בשבת מול הפועל הרצליה.

שחקן בקבוצה מסר ל-ONE: ”התחושות הן בסדר, אנחנו סומכים על הבעלים שיעמוד במילה שלו ויביא את המשכורות בהקדם".