עופר פביאן (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
עופר פביאן, לא חשב על התפטרות (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

שני משחקים יערכו הערב (שבת) במסגרת המחזור ה-15 הנועל את הסיבוב הראשון בליגה הלאומית. נועלת הטבלה, הפועל מרמורק , תנסה להשיג ניצחון ביתי ראשון העונה, כשתארח בביתה את אחווה עראבה שמגיעה למשחק אחרי 5 תוצאות תיקו רצופות. מרמורק שלזכותה רק ניצחון בודד מתחילת העונה, נמצאת במגמת שיפור בשבועות ואת שלושת משחקיה האחרונים היא סיימה בתוצאת תיקו.

עופר פביאן התייחס למצב הקבוצה ואמר: "יש בתקופה האחרונה שיפור במשחק שלנו גם ביכולת וגם בתוצאות. מההתחלה ידענו שיש ליגה קשה מאוד והמטרה שלנו היא להשאר בה".

המאמן לא לא לוקח אחריות של "הישגי" הקבוצה: "בשום פנים ואופן לא חשבתי לקום ולהתפטר. אנחנו כולנו כקבוצה, עם ההנהלה עם השחקנים ועם הצוות המקצועי, נעשה הכל על מנת שהקבוצה תשאר בליגה. אנחנו חייבים להתחזק בינואר".

על המשחק נגד עראבה אמר פביאן: "עראבה קבוצה מצויינת. יש בה שחקנים בעלי ניסיון גם בליגה הלאומית וגם בליגת העל. אני מקווה שננצח ונסיים את הסיבוב הראשון עם טעם טוב".

שחקני מרמורק חוגגים, האם המראות ישוחזרו גם נגד עראבה? (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני מרמורק חוגגים, האם המראות ישוחזרו גם נגד עראבה? (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

במשחק נוסף תארח סקציה נס ציונה את הפועל ראשל"צ (17:00). נס ציונה מגיעה למשחק במומנטום מצויין, כאשר היא לא מפסידה בחמשת המחזורים האחרונים. מנגד, חניכיו של יעקב הלל יעשו הכל על מנת לנצח בכדי לברוח מתחתית הליגה.