בני טבק. התפטר אחרי עונה מוצלחת  (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
בני טבק. מחכה לרמת השרון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

חמישה מחזורים לפני סיום העונה הסדירה, הצמרת בליגה הלאומית בכדורגל מתחממת. רק שלוש נקודות מפרידות בין המקום השביעי למקום השלישי והפועל הרצליה יכולה "לסבך" את העיניינים עוד יותר אם תשכיל לנצח היום (שישי) ב-15:00 את עירוני רמת השרון במסגרת המחזור ה-26.

ניצחון לבחורים של בני טבק יקפיץ אותם למקום השני, גם אם באופן זמני, ויסדר להם ניצחון רביעי ברציפות. מנגד, אחרי התיקו המפתיע מול סוגרת הטבלה אחווה עראבה, הקבוצה של מומי זפרן לא רוצה לאבד את הפיסגה והיא חייבת לחזור למסלול הנכון.

טבק, שבקיץ האחרון סיכם כמנג'ר רמת השרון ובסופו של דבר נשאר בהרצליה לא מתרגש: "בשלב זה של העונה לכל משחק יש משמעות גדולה ולכל תוצאה יש השפעה".

"כמובן שאנחנו רוצים לצאת עם תוצאה טובה כדי שלא נצטרך להיות תלויים בתוצאות שבמגרשים האחרים. כל משחק עומד בפני עצמו ואין בעיניי משמעות למשחקים הקודמים".

"אני לא מתייחס לרצפים, למרות שכמובן שאני מקווה שאנחנו נמשיך את התקופה הטובה שלנו והם (רמה"ש) ימשיכו את התקופה הרעה שלהם. אנחנו נעשה את המקסימום שאפשר ונראה מה יצא. ההכנות שלנו למשחק יהיו אותן הכנות שהקבוצה עושה לפני כל משחק".

מומי זפרן (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מומי זפרן. לא לאבד את המקום הראשון (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

שני משחקים נוספים ייערכו במסגרת המחזור ה-26 כשמכבי אחי נצרת תארח את סקציה נס ציונה בעילוט, בעוד שעירוני ג'ת אלאהלי יקוו לעלות מעל הקו האדום בעזרת ניצחון בדוחא על אחווה עראבה.