יהודה זגורי. מאמין כי אפשר לשרוד  (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
יהודה זגורי. מכוון לפלייאוף העליון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

המחזור ה-20 בליגה הלאומית יימשך הערב (שבת) עם שני משחקים. אחווה עראבה, שמגיעה בתנופה של 3 ניצחונות רצופים, תארח את בית"ר/שמשון ממרכז הטבלה (17:00, דוחא) ואילו מכבי ב"ש  תארח את עירוני רמה"ש השלישית (19:00, וסרמיל).

מאמן רמה"ש, יהודה זגורי, התייחס לתקופה הפחות טובה שעוברת קבוצתו, שהפסידה במחזור האחרון לעראבה ואמר: “היה לנו משחק לא טוב נגד עראבה אבל זה יכול לקרות".

"אני אומר כל הזמן שהחוכמה היא להפיק לקחים מכל משחק ולנסות להתקדם. בשני המשחקים האחרונים לא ניצחנו אבל אנחנו קבוצה טובה. מצב כזה כבר קרה לנו לפני חודש וחצי ואחריו ידענו להתעלות על עצמנו ולהיות מקום ראשון".

זגורי מכוון לפלייאוף העליון: "אין משמעות כרגע למיקום עד למקום שישי. חשוב לנו מאוד להגיע לפלייאוף העליון ומשם כבר נעשה חישובים. אנחנו מכוונים כמה שיותר גבוה ומקווה שאנחנו נצליח".

זגורי. 4 נק' ב-5 משחקים הספיקו לבוסים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
זגורי על הספסל. (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

רמה"ש שיחררה השבוע שלושה שחקנים מהסגל: גל אדיר, גל גבע, וג'ורג' ג'בארו. על שחרורם ועל הרצון להתחזק בשחקנים חדשים אמר זגורי: “היינו צריכים לשחרר שחקנים כדי לפנות תקציב. אנחנו נעשה מאמצים לצרף שחקן או שניים ואני מעדיף לא להוסיף כרגע".

לקראת המשחק בשבת נגד מכבי ב"ש הוסיף המאמן: “ההכנות הן הכנות רגילות, מכבי ב"ש היא קבוצה טובה אבל נשתדל להציג את היכולת שלנו ולנצח את המשחק".